Díl první: Když máte pocit, že vás Vesmír nepodporuje…

5. listopadu 2018 v 6:25 |  Praktická cvičení pro lepší život

Když máte pocit, že vás Vesmír nepodporuje…

Prožíváte těžké období. Hodně těžké období. Snažíte se. Snažíte se komunikovat s Vesmírem, snažíte se držet otěže života pevně v rukou, snažíte se meditovat, modlit, snažíte se zlepšit, ale stejně máte pocit, že se nic neděje. Že jste na všechno sami. Že znamení nefungují. Že se sny neplní. Že nikam nesměřujete a že je všechno úplně a úplně špatně.

Pokud ano, tak čtěte dál.

Občas se nám v životě všechno po…..e. Někdy úplně všechno, někdy jen něco a když padáme na dno a myslíme si, že jsme už na dně, tak se to dno otevře a my se propadneme ještě o dno dál.

V této situaci je těžké být pozitivní a vyškrábat se rychle na vrchol, tedy tak rychle, jak bychom si sami představovali.
Nejraději bychom vše rychle přetočili jako ty nudné, bolestné nebo strašidelné scény ve filmu a zastavili se pouze u těch scén, které se nám líbí.

Ale takhle to v životě vůbec nefunguje. Bohužel. I bohudík.

Když se ocitnete ve velmi těžké situaci a máte pocit, že vaše znamení, prosby a modlitby nefungují, tak ano, něco nefunguje. Jenže to není Vesmír, to je vaše vnitřní Já, vaše mysl a dotazy. Dotazy a vibrace, které k Vesmíru směřujete.

Co je tedy v takové situaci, kolikrát beznadějné, velmi důležité, jsou ony správné dotazy a pochopení lekcí, kterými procházíme.

Takže si vezměte svůj deníček a napište si tam tyto dvě otázky:

CO SE MÁM DÍKY TÉTO SITUACI NAUČIT? CO MÁM POCHOPIT, ABYCH SE MOHLA POSUNOUT DÁL?

Tohle jsou velmi dva klíčové dotazy.

My totiž dostáváme pouze takové lekce, které potřebujeme. Bez pochopení, akceptování dané situace se tak nemůžeme posunout.

Nechte si tyto otázky v deníčku a zaměřte se na odpovědi s tím, že si v sobě posilujete důvěru, že k vám odpovědi přijdou.

Denně si do deníčku pod těmito otázkami pište (nejlépe v klidu) o svých emočních stavech, klidně o hudbě, kterou jste slyšeli, číslech, které se vám objevovaly- protože přes tyto symboly Vesmír komunikuje.
Někdy můžete zaslechnout hovor někoho jiného, který Vesmír směřuje k vám, apod.

V těžkých chvílích je denní psaní do žurnálu skoro až povinností.
Začnete se více napojovat na své Vyšší Já - děláte to také snadnější pro vaše Duchovní průvodce, Anděly, Vesmír, veškeré pomocníky ale hlavně to děláte nejvíce snadné pro sebe.
Protože jak do svého deníčku budete denně psát a skládat tyto malé kousky puzzle vedle sebe, tak za pár dní nebo týdnů či měsíců z toho poskládáte velký obraz, který vám dá najednou smysl! Bude to, jakoby vám někdo osvítil vaši potemnělou cestu, která je v současné době pro vás celá v mlze.

A když se navíc za pár let ohlédnete zpátky, tak to bude úplně jasné! Více tak porozumíte znamením, která vám přicházela, a stále přichází, a více porozumíte své Životní cestě.

Pokud v sobě posilujete víru, že jste v tom sami, tak jste v tom sami.
Zkuste si svoji víru ve Vesmírné vedení posilovat amulety, afirmacemi a psaním, než se posunete o nějaké krůčky dál a než se vaše situace zlepší.

Takže když máte pocit, že jste úplně sami, kupte si třeba Andílka, něco, co s vámi rezonuje, případně si v těžkých chvílích říkejte tyto afirmace, které vám naprogramují podvědomí a naladí na Vesmírné vibrace.

JSEM VŽDY A ZA JAKÝCHKOLIV OKOLNOSTÍ VEDENA A CHRÁNĚNA VESMÍREM.
VŠE, CO DĚLÁM, DĚLÁM PRO SVÉ NEJVYŠŠÍ DOBRO.
KAŽDÉ MÉ ROZHODNUTÍ JE V SOULADU S VESMÍREM A MÝM ŽIVOTNÍM PLÁNEM.

JSEM ŠŤASTNÁ A MILUJÍCÍ BYTOST.

Zbytek článku, kde naleznete úplné jádro pudla, najdete zde:

http://provasesmysly.blog.cz/1811/dil-druhy-kdyz-mate-pocit-ze-vas-vesmir-nepodporuje

(bohužel nejde aktivovat odkaz, tak ho jen zkopírujte v novém okně, díky za pochopení Úžasný
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama