Díl druhý: Když máte pocit, že vás Vesmír nepodporuje…

5. listopadu 2018 v 6:36 |  Praktická cvičení pro lepší život


Pokračování článku, první díl zde: http://provasesmysly.blog.cz/1811/dil-prvni-kdyz-mate-pocit-ze-vas-vesmir-nepodporuje

(bohužel blog.cz opět dělá problémy a nejde aktivovat odkaz, tak ho jen zkopírujte v novém okně, díky za pochopení Úžasný

JSEM VŽDY A ZA JAKÝCHKOLIV OKOLNOSTÍ VEDENA A CHRÁNĚNA VESMÍREM.
VŠE, CO DĚLÁM, DĚLÁM PRO SVÉ NEJVYŠŠÍ DOBRO.
KAŽDÉ MÉ ROZHODNUTÍ JE V SOULADU S VESMÍREM A MÝM ŽIVOTNÍM PLÁNEM.

JSEM ŠŤASTNÁ A MILUJÍCÍ BYTOST

Tyto afirmace říkejte ve chvílích smutku, beznaděje anízkých vibrací. Říkejte je jasně, rozhodně, energicky, nejlépe se přitom na sebe dívejte do zrcadla. Prociťte je až do morku kostí. Ano, až tak moc.

Co když se hodně hodně snažíte ale stále nic?

Ještě je tu jedna velká věc, která se opomíjí a tou je tohle:

Víte, proč někteří lidé, co se snaží být pozitivní, nikdy nedosáhnou toho, co chtějí?

PROTOŽE JEJiCH VĚDOMÉ MYŠLENKY, KTERÉ JSOU SICE POZITIVNÍ NEJSOU V SOULADU S NEVĚDOMÍM ČLOVĚKA, JEHO ZVYKY A HODNOTAMI.
POKUD NEJSTE V SOULADU SE SVOU MYSLÍ, TĚLEM A DUŠÍ, A TO I PŘESTO, ŽE SE SNAŽÍTE BÝT POZITIVNÍ A MANIFESTOVAT SI SVÉ SNY, TAK TY MANIFESTACE NEBUDOU NIKDY DOKONČENÉ - ZHMOTNĚNÉ, PROTOŽE ONA SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ NENÍ VŠECHNO!

Vy musíte být zcela energeticky sladění na všech úrovních!!!!!!

Není to tedy o tom se usmívat a říkat jen afirmace, je za tím práce na mnoha hlubších úrovních ale toho všeho se dá dosáhnout! Jakmile to zvládnete, tak po celý život budete manifestovat úžasné věci, teď jste jen učedník ale můžete se stát mistrem!

Jak řekl John Assaraf, velmi moudrý to muž, tak tvoje vědomí volí co chce, ovšem až tvoje nevědomí implementuje tyto věci do tvého života. A na to se velmi často zapomíná! O těchto detailech se moc nehovoří, jen skuteční Mistři, to sdílejí ve svých moudrých knihách (a já je tak ráda hltám).

Takže spojit vědomí s nevědomím je klíčové!!!!!

Další zásadní věc, díky které se můžete cítit, že se nikam neposouváte je to, pokud ignorujete své emoce.
Pokud procházíte velmi těžkým obdobím a vy svůj žal zadupáváte do svého nitra, zatímco se snažíte být pozitivní, tak je to více jen na škodu než na užitek a tohle Vesmír velmi rychle prozře.

Nikdy neignorujte své emoce. Vyplakejte si, rozbijte talíře vzteky, nechte žal odejít! Jen ho neignorujte. Protože pokud ho budete ignorovat, tak zůstane ve vás a jednou vybuchne jako kotel se sazemi.
Nechte ho odejít s grácií, je ok smutnit, je ok plakat, je ok nebýt ok!!!!! To prostě k životu patří.

Buďte si vědomí svých skutečných pocitů, emocí. Jen se v nich "neráchejte" zbytečně dlouho.
Během smutku, kdy truchlíte nebo jen pláčete, se snažte postupně a pomalu zaměřovat na to, co vás těší. Postupnými krůčky, každý den, žádné velké skoky.

Ve chvílích, kdy si uvědomujete své skutečné emoce, se kterými se učíte pracovat, které využijete pro svůj osobní růst, pohyb, přínos, se začnete rychleji posouvat do lepších vibračních rovnic.

Ten, kdo si své skutečné emoce neuvědomuje, nemůže je tudíž ani kontrolovat, ani s nimi růst, ani s nimi zmoudřet, tím pádem nemůže kontrolovat ani svůj život, ani svoji mysl, tím pádem nemůže snadno manifestovat ani kooperovat na svém Životním plánu a cestě s Vesmírem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 5. listopadu 2018 v 22:14 | Reagovat

Wauuu! Motivace  Super nádherne...děkuji za tak skvělý článek. Můžu se zeptat, jak má člověk pracovat s negativními až skoro paranoidními myšlenkami? Dokážu si z obyčejných věcí a příhod .prostě z blbosti vytvořit v hlavě celkem děsivý scénář a zascnu cítit strach a pak si uvědomim, že vlastně je to blbost že to se nemůže stát, ale pak si uvědomim zase ten strach a v hlavě mi vyskočí myšlenka, že si to vše tím strachem ještě víc přivolávám a mám ještě větší strach :D a je to jak v začarovaném kruhu. Nějaký tip jak s tím účinek bojovat? Dekujuuu

2 Greena Greena | Web | 6. listopadu 2018 v 19:02 | Reagovat

[1]: Souhlasím ve všem :)

3 provasesmysly provasesmysly | Web | 7. listopadu 2018 v 6:38 | Reagovat

Děkuju moc Mirko za koment a za podporu! Na Tvůj dotaz odpovím dalším článkem ;) Stay tuned [1]:

4 provasesmysly provasesmysly | Web | 7. listopadu 2018 v 6:38 | Reagovat

Děkuji moc Greeno! :)[2]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama