Díl I: Co když vás chytají paranoidní stavy a negace?

7. listopadu 2018 v 7:28 |  Praktická cvičení pro lepší život

Máte stavy, kdy se začínáte bát všeho a všech? Kdy vás přemáhají strachy a paranoi z budoucnosti, přítomnosti, z vaší aktuální situace a z toho, co se ještě nestalo a může stát?
Máte často strach a to takový, že se vám začne svírat krk?
Máte často problémy usnout a to jen díky tomu, že se něčeho obáváte, příliš moc přemýšlíte a neumíte vypnout strach a vaše přebujelé myšlení?

Tak čtěte dál, protože tohle je článek pro vás.

Strach a emoce strachu. Většinou jsou to staré programy, které jsme si vžili a zažili někdy v dětství, kdy nám někdo něco říkal, před něčím nás stále varoval, případně jsme byli a žili v prostředí, kde to strachem a obavami jenom vibrovalo.

Strach může být zakořeněný hluboko ve vašem DNA a může se přenášet z generace na generaci. Naši předkové žili často ve strachu před bídou, válkami, nemocemi, nejistotami, společností, apod a to vše se ukládalo v podvědomí, které šlo většinou ruku v ruce s vědomím - to se pak nemohlo promítnout jinak než dál do dalších generací, do způsobu, jakým byli lidé vychovávání a nevědomě myšlenkově programováni.

A teď je na vás to všechno přetnout. Úplně a docela. A udělat to tak, že se očistíte na všech úrovních a přetnete tu nit strachu, která se táhne napříč generacemi.
Vy teď můžete začít znovu a jinak.

Už tím, že čtete tento blog nebo knihy s motivační tématikou, to budete mít snadnější. Hledáte pravdu, chcete se zlepšit, chcete se zcela zbavit strachu, tím pádem TO CO HLEDÁTE, HLEDÁ SOUČASNĚ I VÁS.
Takže ty informace o tom, jak se zbavit strachu k vám budou proudit a pokud se vibračně naladíte na zlepšení a budete se opravdu snažit, Vesmír vám začne víc a víc pomáhat.

Jedině bez strachu se vaše nitro může otevřít lásce a zázrakům, strach je jedna z největších blokací, která se vesele prožírá jako mol v šatstvu nejen vaší duší ale také fyzickým tělem v podobě mnoha nemocí (fyzických a psychických).

Nejdříve se pojďme podívat na to, jak postupně a pomalu začít - protože to není o nějakém jednom kouzlu ale je to běh na delší trať. Důležité je vůbec začít.
Navíc pokud budete vytrvalí a budete následovat jednotlivá cvičení a příklady, věřte mi, že ke konci bude vaše duše zaplavena láskou - tím pádem budete přitahovat věci na bázi lásky - a strach půjde o dům dál.

Jak tedy úplně začít. Řekněme, že vás často napadají děsivé představy - ať už z čehokoliv - kolikrát oprávněné (například když třeba nemáte ke konci měsíce na jídlo nebo na složenky) a pak se ještě navíc trápíte z nějakých dalších katastrofických scénářů, které si sami vytváříte v hlavě - ještě se nestaly- ale vy si je přes strach a další nánosy strachu do svého života jednoho dne úspěšně vmanifestujete.

Čeká nás zajímavé, zábavné a poučné cvičení. Tohle cvičení mi nadiktovalo mé Nejvyšší Já ve spolupráci s mými Duchovními průvodci, když už bylo se mnou hodně zle. Bylo to v době, kdy mě strachy sžíraly tak, že jsem měla sklony k tomu už nebýt a ukončit svoje fyzické a emoční bolesti způsobené strachy a panickými hrůzami (mé strachy jsem dokázala vybičovat do panických ataků, moc hezký zážitek, vřele nedoporučuju - do těchto stavů se nechce nikdo dostat). Jelikož tohle cvičení, které funguje na základě metafyzických zákonů, tak neuvěřitelně zafungovalo, od té doby to pomohlo mnoha lidem a jednou to bude součástí mých výukových technik a knížky.

Tak pojďme na to!

Za prvé. Napište si seznam vašich strachů.
Napište si to. Musíte je vidět napsané černé na bílém. Musíte je identifikovat, pojmenovat.
Poté budete z každého strachu stříhat kartičky, tak si mezi tím dělejte nějaké odstupy. Tohle vás bude bavit, tak hezky šup šup do toho! Výsledky budou neuvěřitelné.

Napište si opodstatněné strachy (což jsou třeba vaše finační nebo vztahové záležitosti, které se již ve vašem životě dějí a působí vám těžkosti a vy se třeba strachujete, že to bude ještě horší nebo že to další den, měsíc už vůbec nedáte). A nějak si tuto skupinu opodstatněných strachů zabarvěte nebo označte fixou, třeba červenou.

Na pravou stránku (nebo klidně na jiný list, to je jedno, jak se vám to hodí) si napište neopodstatněné strachy, což jsou věci a záležitosti, které se zatím dějí ve vaší hlavě a vesele čekají na zhmotnění. A zase si tuto skupinku nějak zabarvěte, fixou, pastelkou, abyste při pohledu na onu kartičku uměli tyto strachy zařadit.

Všechny své strachy vystříhejte, ať je máte na jednotlivých kartičkách.

Tak. Teď se na ty svoje strachy podívejte. Tohle jsou vaše strachy. Kolik jich máte? Pět? Deset? Patnáct? Třicet?Nebo ještě víc?

Jste překvapeni, kolik málo nebo kolik mnoho jich je?

Teď se budeme zbavovat jeden strach po druhém a budeme si čistit myšlenkové programy a uklidíme si vlastní nitro, aby tam pak byl prostor pro lásku a temnota strachu byla nahrazena světlem lásky.

Co dál? Na další kartičky si napište něco, co je pozitivním obráceným opakem toho strachu.

Příklad: Máte kartičku s nápisem: Mám strach z toho, že z příští výplaty už nevyjdu.
Tak napište: Jsem hojnost, jsem otevřená hojnosti od Vesmíru, která mě stále zaplavuje. Dýchám hojnost, žiju v hojnosti.

Další příklad: Máte kartičku s tímto nápisem: Mám strach, že mi děti oněmocní a že se nebude mít o ně kdo postarat (protože chodíte do práce a musíte vydělávat).
Tak napište: Já a mé děti jsou zdravé a chráněné proti všemu zlému. V jakémkoliv jiném případě pro nás Vesmír vždy najde kreativní řešení. Je o nás vždy a za každé situace postaráno.

Tak pracujte hezky na kartičkách a já vám už brzy prozradím, co budeme dál dělat.

Jinak kartičky by měly mít stejný tvar - úplně všechny kartičky, jak ty pozitivní afirmační, tak ty negativní, popisující váš aktuální strachový stav.
Jdeme do toho všichni, bude to virtuální skupinová terapie!A poslední čtvrtý díl (tam je ukázka jedněch vyrobených kartiček) najdete zde:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | 7. listopadu 2018 v 12:35 | Reagovat

Bože ty jsi tak skvělá osoba! Miluju tvoje články a děkuju Ti strašně moc za tenhle článek! Děkuju děkuju děkuju! Miluju tvoje články ! Fakt jsi skvělá osoba :) a na knizku, kterou jednou v budoucnu napíšeš se moc těším!!! :) Děkuju! Jsi skvělá a strašně nám všem pomáháš! Vesmír Ti to oplatí! Díky díky díky!!!! Tvoje články mi neskutečně pomohly na mě živoni cestě! Najdu tu odpověď na každou moji otázku! Díky díky díky!!! :-*

2 Marci Marci | 7. listopadu 2018 v 13:59 | Reagovat

Úžasný praktický cvičení, úžasný článek...Jsi opravdu skvělý člověk, že tohle pro nás děláš s takovou láskou a s takovou ochotou.. moc si toho vážím a velmi si tě cením...děkuji:)

3 Marci Marci | 7. listopadu 2018 v 13:59 | Reagovat

Jako až ti jednou vyjde knížka tak kupuju bez rozmyslu :)

4 Marcela Marcela | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 12:58 | Reagovat

Ano, těch strachů máme nespočet. Už jsem  na některé přišla a pochopila z čeho, nebo z jakých okolností plynou. Některé jsem už odbourala, a některé mám ještě v sobě. Takže vyzkouším i tento způsob, který píšeš v článku.  Děkuji :-)

P:s - skvělé rady, doporučení a názory. ;-)

5 alpos alpos | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 21:37 | Reagovat

Nejsem si jistá, že když někdo trpí fobií, tak mu takové cvičení pomůže, ale vždycky je lepší něco podniknout  než nic...

6 provasesmysly provasesmysly | Web | 10. listopadu 2018 v 6:37 | Reagovat

Děkuji moc Mirko! Moc si takových komentů vážím, posouvají mě dál a dávají mi neuvěřitelnou motivaci, takže ještě jednou díky! Věřím, že budeš z dalších článků nadšená, protože připravuju další zajímavé lahůdky :)[1]:

7 provasesmysly provasesmysly | Web | 10. listopadu 2018 v 6:37 | Reagovat

Marci, díky za Tvoji dlouholetou podporu! Dík díky díky! Na Tvůj mail odepíšu co nejdříve![2]:

8 provasesmysly provasesmysly | Web | 10. listopadu 2018 v 6:42 | Reagovat

Alpos, díky za koment - tohle cvičení je určené pro ty, které zajímá vše ohledně metafyziky, Zákona přitažlivosti, programování mysli a energií a jsou připraveni se svými strachy, případně fobiemi zatočit - některé může tohle cvičení přinejmenším jen navést na pozitivní cestu ke zlepšení a hledání dalších způsobů léčby. Jinak i tady platí pravidlo, komu není rady, tomu není pomoci.;)
V dalších článcích se budu věnovat zajímavým skutečnostem ohledně silných stavů fóbií a přegramování mozku.Stay tuned! ;)[5]:

9 provasesmysly provasesmysly | Web | 10. listopadu 2018 v 6:43 | Reagovat

Díky! ;)[3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama