Úplněk 24.10.2018: Příliv ženské energie

24. října 2018 v 7:26 |  Pojďme si povídat


Měsíc bude dnes od 18.45 v úplňku, který se tentokrát ponese ve znamení Býka a Štíra.

Co nás čeká?

Tento úplněk bude hodně o ženské energii, která se k obou znamením pojí.

Měli bychom si uvědomit, jak - my ženy - nakládáme s naší ženskou energií a muži by se měli zamyslet, jak zpracovávají a koexistují s naší ženskou energií kterou mají kolem sebe ale v jisté míře i v sobě?

Využíváme ji k dobru? K tomu, abychom byli v souladu s naším Vyšším Já a v souladu s Vesmírnými Záměry? Nebo ji využíváme k tomu, abychom využívali jiné, případně jen a pouze sváděli?
Nebo také: Využíváme ji vůbec? Není v nás zatrpklá, zakrnělá, udusaná pod nánosy negativního myšlení nebo špatných zážitků, které si stále neseme - a dusíme v sobě - z minulosti?

Není na čase se pořádně nadechnout a vidět nás takové jací jsme? A vidět v sobě a v jiných ženách Bohyni? Podpořit sebe a podpořit jiné?

Vidět nás bez filtrů, příkras, falešných fotek ze sociálních médiích, bez photoshopu, atd.

Udělejte si meditace na probuzení - případně uzdravení - vaší ženské energii, vaší Bohyně, která ve vás dřímá a vězte, že v tomto období svoji ženskou energii hodně pocítíte.

S úplňkem vždy něco končí a s novoluním začíná.

Ukončete své kritické postoje k sobě samotným a jiným. Ukončete negativní řeč těla, kterou do světa vysíláte a negativní samomluvu, kterou v sobě, ve vaší mysli a vašich programech máte.

Osvoboďte se od starých programů. Od všeho starého a nebojte se změn, protože ty teď musí nastat. Čím dál více se jich budete obávat a vyhýbat, tím horší a bolestnější to bude v budoucnu.

Teď je ta správná doba na všechno, co jste se báli udělat a neměli jste na to doteď "kyslík."
Teď anebo nikdy.

Tento úplněk v Býku jde ruku v ruce s Uranem, na druhé straně tu máme Štíra ve Slunci ve spojení s Venuší. Tahle "čtyřka" může fungovat jako rozbuška na odtržení toho, co nebo kdo vám neslouží.

Pokud narazíte na třaskavou situaci, zeptejte se sami sebe: Je tohle krize nebo příležitost?
Jak budete reagovat na "příležitosti," které se naskytnout? Negativním postojem, hroucením se nebo tím, že je pojmete jako výzvu?
Zazdíte je se strachem a bolestí, nebo se s nimi porvete a vyjdete jako vítěz s klíčem na otevření dalších dveří, které byly dosud pro vás zavřeny?

Kde je krize nebo bolest, tam je obrovský potenciál k růstu. Tam jsou možnosti.

Venuše, která stojí tváří v tvář Uranu ukazuje, že se stále babráme ve vztahových problémech, ať už se jedná o náš vztah k nám samotným nebo o vztahy kolem nás.

Je potřeba změnit přístup, změnit myšlení, je potřeba transformace nás samotných, abychom mohli měnit svět a vztahy kolem nás.

Cokoliv se v tomto období objeví, tak to není pro to, aby nás to srazilo na kolena a potrápilo, je to jen na posílení nás samotných a přípravu na něco lepšího, co už je za dveřmi.

Aby mohl být klid a pohoda, tak musí zákonitě přijít i ta bouře. I ta ale jednou přejde….

Pokud nás chceš následovat na facebooku, najdeš nám pod názvem My joyful world - budeme se na tebe těšit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama