Jak si změnit vzhled díky Zákonu přitažlivosti?

29. října 2018 v 3:44 |  Praktická cvičení pro lepší život

Chcete vypadat tak, jak si přejete? Chcete být se svým vzhledem spokojení? Chcete být atraktivní? Cítit se ve svém těle dobře? Zhubnout? Zpevnit se?
To vše je možné a to díky Zákonu přitažlivosti, tak čtěte dál!

Ráda píšu články o tom, jak si změnit náš vnitřní svět a to tak, aby ten vnější byl mnohem lepší.
Moc často nepíšu články o vzhledu a penězích, ač i to je pro mnoho, ne-li většinu lidí důležité a lidé tyto články rádi čtou.

Možná je začnu psát častěji, ale o penězích to není. Ani o vzhledu.
Věřte mi. Je tolik lidí, co změnilo vzhled, vyhráli peníze a nakonec skončili opuštění, sami, v bankrotu nebo v depresích.

Pravda je taková, že pokud člověk není vnitřně šťastný, tak ho nic a nikdo neudělá šťastným.
Pokud začnete měnit svůj vzhled z místa nesebelásky a zoufalství, budete se blížit ke katastrofě.

Ve chvíli, kdy jste šťastní ale přesto byste chtěli vylepšit to, jak vypadáte, je tento článek pro vás.


Než začnete měnit svůj vzhled, nejdříve se zeptejte: Udělá mě to opravdu více spokojenou? Bude to se mnou rezonovat? S mým já, s mojí vnitřní krásou? S tím jak chci na sebe a ostatní působit?

Protože není nic horšího, než někdo, kdo se zcela drasticky změní, jen kvůli někomu (to je úplně nejhorší, musíte to dělat kvůli sobě!!!!) a pak toho lituje.
Zase kolikrát některé změny lidem jen prospějí, třeba když si někdo nechá zhustit vlasy, vylepšit obočí, když někdo hezky zhubne nebo si upraví padající víčka.
Vše by mělo být bráno a děláno s rozmyslem a zdravým úsudkem.

Chcete změnit vzhled. A využít Zákon přitažlivosti. Jak tedy začít?

  • Musíte věřit, že je to snadné. Že je to hračka.
Ve chvíli, kdy tomu věříte, tak nemáte v sobě zábrany, které by ve vás blokovaly energie k uskutečnění.
Pokud začnete moc přemýšlet, a kdykoliv jen začnete, např: A jak se to vlastně stane? A kdy? A je to vůbec možné? Už to trvá měsíc a já stále nic nevidím.." - tak si vše začínáte blokovat a posouvat se dozadu než dopředu.
Nejdříve se zbavte vnitřního odporu, nedůvěry, zoufalství (ano, někdo je ze svého vzhledu i zoufalý) a to je první a zásadní krok k tomu, jak vůbec začít.

  • Vizualizace s emocemi z vašeho pohledu
Vyberte si obrázek někoho, na koho byste chtěli být podobní a denně si vizualizujte (před spaním, hned po ránu), jaký je to pocit, když už takhle vypadáte. Emočně si prociťujte, jak se na vás lidé dívají a jak se sami na sebe díváte do zrcadla a jste se sebou velmi spokojeni. Jak vás lidé chválí, usmívají se na vás - zase abyste nedopadli jak Jennifer Lopez v klipu Papi - nic se nemá přehánět.

  • Napiš si vlastní afirmace a k tomu přidej obrázky
Vystřihněte si obrázky, na kterých jsou lidé, na které chcete být podobní a k tomu si napište vhodné afirmace typu: Jsem vnitřně i vzhledově krásná, mám se moc ráda, jsem se sebou spokojená. Pokud chcete mít krásné vlasy tak si napište a říkejte v hlavě nebo nahlas: Mám krásné a dlouhé vlasy nebo pokud chcete mít štíhlý pas, tak: "mám krásný a štíhlý pas, vlezu se do velikosti 38, apod."
Napište si i cíle, kterých chcete dosáhnout a říkejte si je v přítomné čase, stále dokola, jedině tak si pomalu přeprogramujete mysl, která začne rezonovat s tím, co chcete a uvádět to díky Zákonu přitažlivosti do reality.

Pokud navíc obdivujete někoho, kdo není jen hezký ale také byste chtěli mít podobné zaměstnání nebo životní náplň jako on, nebo styl, humor, apod, tím je to ještě lepší.

Moje kamarádka třeba moc obdivuje kuchařku Kamu, která z nevzhledné baculky zhubla přes 30 kilo, je z ní neuvěřitelná kočka, má úžasného a krásného chlapa, cestuje se svou láskou po světě, baví se, paří, surfuje, žije naplno a její povolání - psaní kuchařek a vaření - je jejím koníčkem.
Dělá vše s vášní, radostí, a je doslova radost sledovat takové velké a pozitivní změny, které u člověka nastanou.
Kdo by to řekl, jak nějaká tlustá nevzhledná holka s umaštěnými vlasy, co jen seděla po Mekáčích, dojde k tomu, že má vzhled atraktivní modelky, je instagramou hvězdou a celý její život je jeden velký a úžasný sen, který se proměnil v realitu?

Proč to píšu. Ta moje kamarádka si ji vzala před rokem za vzor a to už je pro Zákon přitažlivosti snazší, když se s někým ztotožňujete, tím pádem vibrujete, tím pádem jsou tam větší emoce, větší vibrace, větší pravděpodobnost k uskutečnění.
Takže za poslední rok zhubla 15 kilo. Po třech let samoty potkala fajn chlapa, se kterým necestuje sice po světě, ale po Česku - to je co chtěla - změnil se jí vzhled, vypadá milionkrát líp a navíc díky lásce nějak i úplně zkrásněla a hubnutí a vše ostatní jde tak už snadno! A teď to navíc vypadá, že ji šéf přidá a dostane prémie na Vánoce.
Víte, ona nečekala na mega zázraky, že se stane konkurentkou Jennifer Lopez - vybrala si Kamu, která s ní rezonovala, tudíž i to bylo pak pro její mysl snazší a uvěřitelnější a dosažitelnější a o to snadněji dosáhla svých cílů a snů.
Není dobré začínat megalomansky. Doporučuji jen postupné krůčky a malé sousta, která pro vás a vaši mysl stravitelná.
Jakékoliv megalomanské sny hned na začátku vaše ego s velkou radostí zastaví. Menšími změnami ho snadněji zblbnete.!

  • Nebojte se komplimentů
Ve chvíli, kdy vám lidé začnou skládat komplimenty a vy se nebudete cítit dobře (budete se stydět, nevěřit si), tak si vše začnete komplikovat. Ne mnoho lidí umí přijímat komplimenty. A to si všimněte u svých kámošek.
Stačí jí říct: Máš krásné vlasy. Málokterá řekne: Jé, dík. Většina řekne: Fakt? Vždyť jsou umaštěné, hrůza, dnes jsem na ně neměla čas.
Zkuste začít skládat komplimenty kamarádkám a čekejte, která z nich řekne: Díky! A ještě navíc s úsměvem bez zbytečného - ale to ne, to se ti jen zdá!

Já jsem roky odmítala komplimenty, vždy mě to uvádělo do rozpaků a i díky tomu jsem si blokovala svoji krásu, svoje vnitřní světlo, které se tolik dralo ven.
Až ve chvíli, kdy jsem začala přijímat komplimenty s radostí, jsem se začala cítit krásná (protože to byl pro moji mysl důkaz, že zázraky se už dějí, tím jsem si přitáhla i více), pak ještě víc krásná a pak jsem si přitáhla zhuštění a prodlužko vlasů, na které jsem do té doby neměla peníze, zhubla jsem pět kilo a z normální holky jsem se vyšvihla do atraktivní kočky.
A i když teď jsem "máma od dětí," tak si nechám polichotit i když mám vlasy mastné - nekomentuju to v negacích a kdo mě pochválí, tak jeho kompliment vždy přijmu s vděkem, úsměvem a radostí.

  • "Act as if aneb fakt it til you make it" - Držte v sobě pocit, jaký byste měli, kdybyste to už měli
A ten pocit si drž pořád, stále a pokud ne, tak většinu dne.
Jakýkoliv pocit nedostatku, nejistoty…však to znáte. Přitáhnete si jen to, na co se zaměřujete. Tady nemusím nic dál rozebírat, snad je to pochopitelné.

  • Chvalte ostatní, zvlášť ty, které obdivujete
Pokud na sociálních médiích někoho kritizujete, zanecháváte tam negativní energetické stopy - Vesmír to vidí! - typu třeba: ta má krátké nohy, ta velký zadek, co je to za hastrošku to je strašný, apod - nebo pokud někomu závidíte, srovnáváte se s někým (to je úplně to nejhorší, srovnání přitahuje větší a a větší mezeru mezi vámi a tím, komu závidíte), tak to je začátek konce.
Chvalte a na sociálních médiích sledujte ty, kterým se chcete podobat, kteří jsou vašimi vzory, sledujte jejich styl, jejich řeč těla a mějte z jejich krásy a úspěchu radost!!!!!!!!!! Protože onu tutéž radost si začnete přitahovat sami do života!
Je samozřejmě dobré být sami sebou ale pokud chcete být nejlepší verzí sebe sama, můžete se od někoho inspirovat. Inspirovat ne kopírovat!
  • Bez akce to tak úplně nepůjde
Bez akce není reakce. Vesmír vám doručí přesně co chcete, když s tím bez vnitřního odporu rezonujete, ovšem pokud budete na zázraky čekat u počítáče ve svém obýváku, tak na všechno raději zapomeňte.
Vesmír miluje ty, kteří nečekají a jdou do akce.
Takže když se o sebe začnete starat, upravíte si životosprávu, začnete víc cvičit nebo jen víc chodit, začnete aspoň něco dělat, jste na velmi dobré cestě a bude to už jen a jen lepší.
Nemůžete nikdy čekat, že se starým myšlením a starým a zaprděným životním stylem budete mít nový život a nové výsledky.
Abyste si do života přitáhli něco jiného, musíte také vy sami začít myslet a jednat jinak.
Změnit v sobě pocit, změnit přístup a snažit se.

Vesmír vám pak doručí kamarádku nebo přítelem, který vám koupí permici do fitka, nebo společnost na výlety po horách, apod. Začnou vám chodit lidi a ovlivňovat vás lidé, na které byste nikdy jinde nenatrefili pokud byste si nezměnili myšlení a přístup.

A to je prozatím vše.

Je to na vás, na nikom jiném. Nejdřív změňte myšlení, vibrace a potom postupnými malými krůčky (nedělejte drastické kroky a drastické diety, to se absolutně nedoporučuje!!!), se denně budou dít male změny, malinké zázraky, které po čase vyrostou ve velké věci.

No a pokud budete začínat vždy od pondělka...tak to se raději nepokoušejte o nic vůbec.
Začněte teď a tady a buďte důslední! Výsledky se opravdu dostaví!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 verča verča | 2. listopadu 2018 v 1:18 | Reagovat

zase nádherný článek! děkuju :) zase tak sedím večer s kávou a projíždí celý tvůj blog staré články a je to super. Zase je mi skvěle. Jinak u nějakých článků ,hlavně o vztazích, které bych si ráda znovu přečetla, je odkaz ještě na web myjoyfulworld.net, který už neexistuje :( tak se chci jen zeptat jestli je možno články třeba zveřejnit tady nebo jestli jsou už ztracené :D jinak přeji krásný den! a Děkuji za to, že JSI! Tvoje články e mnou neskutečně moc rezonují! Děkuji děkuji děkuji za tebe :) a mnoho dalších úspěchů přeju! Od srce. Děkuji.

2 Marci Marci | 2. listopadu 2018 v 7:55 | Reagovat

Zase opravdu skvělý článek ... a přimlouvám se i já jako verča za články na webu myjoyfulworld.net , která je škoda, že už nejsou dostupné:-) jsem ti moc vděčná, že nám sem dáváš i praktická cvičení, které bychom měli dělat denně aby jsme dosáhli toho co si přejeme..děkuji moc..

3 provasesmysly provasesmysly | Web | 3. listopadu 2018 v 7:46 | Reagovat

Ahoj Veru,
díky moc za pochvalu a milý komentář, moc mě potěšil.
S tím myjoyfulworld.com se to má tak, že se jedná o můj projekt, který jsem pozastavila, vlastně definitivně stopla - jen díky tomu, že Wealthy Affiliate, přes který jsem stránky budovala, si požadovali šílené částky za údržbu.
Bohužel jsem si články, které jsem tam postovala neuložila (takovou chybu už nikdy neudělám, teď už si ukládám všechno) a tak jsem o ně přišla :(
Teď bych měla v dohledné době kousky těchto článků, které směřují na již nefungující myjoyfulworld.com vymazat a sepsat si podle titulků o jaké články jde - a pokusit se je napsat znovu :)
To je můj domácí úkol, který chci splnit do Vánoc plus do toho psát nové články na tento blog a postupně připravovat nové webovky, protože tady se mi to vůbec nelíbí.
Během pár měsíců chci přesunout celý obsah tohoto blogu na nové webovky, které budou víc líbivější, víc rezonovat s obsahem, a budou i více uživatelsky lepší.
To vše je v plánu, jen to jde trochu pomaleji :)
Děkuji za přízeň a měj se moc krásně! [1]:

4 provasesmysly provasesmysly | Web | 3. listopadu 2018 v 7:47 | Reagovat

Ahoj Marci, díky moc za přízeň a podporu, Verče jsem napsala obsáhlejší odpověď ohledně myjoyfulworld.com - proč to nefunguje a jaké jsou další plány, pls koukni se na to.
[2]:

5 Barbora Barbora | E-mail | 6. listopadu 2018 v 1:01 | Reagovat

Přidávám jednu pochvalu. Máte opravdu krásný blog. Přidala sem si ho do záložky a budu si to sem chodit připomínat každý den. :) Tyhle věci znám už asi 10 let, ale občas sklouznu do negativních myšlenek a přestávám věřit. Děkuji za příklady ze života.

6 provasesmysly provasesmysly | Web | 7. listopadu 2018 v 6:35 | Reagovat

Děkuju Baru :) tyto pochvalné komentáře moc pro mě znamenají, jsou takovou zpětnou vazbou, kterou potřebuji a mým motorem k pokračování dál:) [5]:

7 Barbora Barbora | E-mail | 7. listopadu 2018 v 11:02 | Reagovat

[6]: Rádo se stalo. Pokračujte!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama