Jak si do svého života přitáhnout lásku snů - Díl druhý

10. října 2018 v 2:47 |  Vše pro LEPŠÍ vztahy


Blíží se tak trochu zima a nikomu z nás se nechce drkotat zuby na procházkách sněhem a v mrazu samotnému.
Daleko lepší je, když držíme za ruku někoho, koho máme rádi, koho milujeme a kdo miluje nás. Kdo nám koupí svařák, obejme nás a aaach, začínám se rozněžňovat.

A jelikož je tohle téma na mém blogu jedno z nejpopulárnějších a vy si ho stále žádáte, tak přináším další manuál aneb Jak využít Zákon přitažlivosti k manifestování si lásky.

Tak pojďme na to!

V minulosti jsem to často zmiňovala a to stále platí, je to vlastně alfou a omegou zdravé lásky a přitáhnutí si lásky do našich životů a to je:

Chcete lásku? Tak ji nejdříve musíte v sobě mít. Musíte ji mít sami k sobě (žádnou narcistickou fiflenu nemám na mysli), k okolí, k životu, k lidem.

Vy musíte být láskou, její čistou esencí, protože jedině láska přitahuje lásku. Jedině láska, která funguje na vyšších frekvencích, přitahuje lepší bytosti, lepší události, lepší všechno na vyšších úrovních.
Z místa lásky získáváme další lásku, která k nám jedině tak přirozeně proudí.

Protože ve chvíli, kdy se kolem rozhlížíte a hledáte lásku, tak ji nikdy nenajdete.
Najdete ji, až ji přestanete hledat.
Ti, co hledají, nenajdou.

Proč? Protože hledají z pocitu nedostatku a na to Zákon přitažlivsoti vibračně reaguje dalším nedostatkem.

Jakékoliv pocity nedostatku nebo negativní pocity a myšlenky typu "nikoho si nenajdu, je to těžké si někoho hledat, samota mě štve, jaktože jsem jediná z party, kdo nikoho nemá," apod, přitahují podobné pocity, podobné emoce, podobnou realitu.

Zeptejte se teď sami sebe: Jak jste na tom emočně? Jak se emočně během dne, během většiny dne, cítíte?
Cítíte se šťastně? Cítíte se hezky, radostně, sexy, máte ze sebe respekt?

Protože pokud ano, poznáte někoho, nebo do svého života si budete přitahovat ty lidi, kteří budou do vás projektovat váš vnitřní vztah k vám samotným!

A pokud jste ve vztahu, ve kterém váháte, nevíte, přešlapujete, chcete se rozejít, nechcete se rozejít, nebo jste po rozchodu nebo jste dlouho sami a zase tápete…..tak….
Tady nepotřebujete tápat. Je to jednoduché, naprosto jednoduché.

Začít se sebeláskou je základ. Začít s emocemi, které si do svého života chcete nadále přitahovat, je druhý základ. A na to začnete vrstvit další věci jako osobní růst - rozvíjení sebe sama, koníčky, apod.

Pokud máte z nějakého důvodu bolest v duši, to už rozhodně nikoho nehledejte. Nechte vše přebolet, chce to čas, lásku k sobě zrychleně nepřitáhnete, a pokud anotak , to nebude zdravá láska, ale taková, která bude opět projektovat do vaší duše to, co jste vysílali navenek v době, kdy jste ji do svého života manifestovali.

Proto tolik lidí končí opět ve stejných vztazích, potkává stejné partnery, stejné komplikované duše, jen s jinými tvářemi. Je to proto, protože se tito lidé nezměnili, neudělali na sobě žádnou práci a jen chtějí, aby je někdo miloval a v tomto tlačí dost na pilu. Tito lidé chtějí jen lásku, přitom sami ji neprojektují, tito lidé chtějí respekt a úžasný vztah ale sami něco takového ani nabídnout nedokáží.
Z toho jsou pak děsné průšvihy ve vztazích, mnoho další bolesti, mnoho kroků zpět. A pak jde zase všechno nanovo, stále dokola a dokola.

Až se dostanete do stavu zdravé sebelásky, budete se radovat ze života, nedělat si nároky na lásku a nehledat ji, tak jste na cestě k zázrakům. Zázrakům v podobě té nejkrásnější lásky, o které se vám ani nesnilo.

Teprve ve chvíli, kdy budete vibračně v pořádku, budete šťastné a naplněné bytosti, si začněte sepisovat, co chcete od partnera. Nejen jeho vlastnosti ale jaké emoce, jaké s ním chcete prožívat.
Emoce rovná se vibrace.
Emoce matou ego a díky emocím si můžete přenastavit špatné programy z dětství - které ovlivňují způsob našeho myšlení a manifestace. Pokud se emočně nacvičujete v přítomnosti, s tím, jak se chcete cítit v budoucnosti, tak se tak i stane…

Napište si to vše na papírek a ten si někam založte. Nemyslete na něj a nechte to být. Jediné co si v sobě udržujte, je víra, že tato vesmírná objednávka se již vyřizuje a je ve stavu zhmotnění se. Na Vesmíru pak nechte, kdy vám ji doručí.

Ten ji doručí ve chvíli, kdy jste vibračně naladěni na váš protějšek.
Protože váš protějšek tam někde je. On nebo ona tam skutečně je. Jenomže buď se také vibračně ladí na tu správnou frekvenci nebo jeden z vás už je vibračně "ready", zatímco ten druhý ještě na sobě pracuje. A jakmile se v jednom časovém úseku tyto vibrace protnout, tito lidé se potkají. A booom! Láska jako hrom. Vztah snů. Paráda.

Nalaďujte se tedy na vaše výjimečné a tvořivé vnitřní Já, tam se musí struny nejdříve rozeznít. Je to jakobyste ladili kytaru a také nějakou chvíli trvá, než se hezky rozezní.
Jakmile spustíte ladnou frekvenci, tak začnete manifestovat. Začnou se dít věci, zázraky.

Dobrými pomocníky na této manifestační cestě vám mohou být afirmace, programovaní si mysli před spaním - emočně si představujte, cca pět minut před usnutím, jak už prožíváte to, co chcete.
Poslouchejte také hudbu na vyšších frekvencích a dělejte věci, které vás těší, protože tím také o něco výše vyskočíte na vibračním stupínku.

Ale teď, právě teď je to jen a jen o vás. Ne o lásce k někomu jinému. Nebo že se vám stýská po ex. To jsou minulé vazby a touha vede k větší a nenaplněné touze, pokud je to touha z nedostatku.

Teď se začněte hýčkat a mít se rádi, abyste se stali dokonalým partnerem pro svého budoucího partnera, který si přeje také krásnou lásku.

Nejdřív se ovšem charakterově a vibračně staňte tím, o kom sníte. Teprve pak ho/ji můžete mít.

A takový je Zákon přitažlivosti. Tak to je a ne jinak.
Jak snadné, že? Mrkající

- Jestli se už opakuju nebo by jste chtěli článek na nějaké jiné téma, dejte mi vědět, prosím. Jo a na facebooku najdete tento blog pod jiným názvem - nikoliv jako provasesmysly ale jako My joyful world - nějak to vše časem sladím, zatím je to takhle Usmívající se

Jinak tady je výběr a doporučení ze starších článků:

Proč si do svého života přitahujeme stále stejné partnery? Link zde


Jak si do života přitáhnout vztah - Díl první


Tibetské cvičení na posílení energie lásky

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marci Marci | 10. října 2018 v 13:25 | Reagovat

Děkuju moc za článek ...moc jsem si přála článek na tohle téma a je tady... :-) moje téma, vždyť ty víš..:-)

2 provasesmysly provasesmysly | Web | 13. října 2018 v 2:26 | Reagovat

Ahoj Marci,
přesně :) ty jsi mě tímto článkem také inspirovala :) tak pokud tě zajímá ještě jakékoliv jiné téma, sem s ním a já ho nějak zpracuju :)
Měj se krásně a zase dej někdy vědět, jak se máš![1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama