Díl druhý: Co dělat, když jste chyceni ve vztahovém chaosu?

14. října 2018 v 10:01 |  Vše pro LEPŠÍ vztahy

Tento článek je pokračováním prvního dílu zde: http://provasesmysly.blog.cz/1810/co-delat-kdyz-jste-chyceni-ve-vztahovem-chaosu

Omlouvám se za kouskování článků a chaosy, ale bohužel blog.cz jede pecky a dělá jednu nepříjemnost za druhou. Omlouvám se také za špatně nastavené a nevhodné reklamy u mých článků - do Vánoc už budeme snad přesunuti a tohle bude minulostí Úžasný

5. Rozhodujte se z místa lásky a ne strachu

Jakékoliv rozhodnutí, které činíte z nejistoty a strachu přinese průšvihy a smutek v budoucnu. Zbytečně bolestné lekce.
Ať nevíte, jestli s dotyčným chcete být a jste ve vztahovém zmatku, nikdy se nerozhodujte z místa vzteku, nejistoty nebo strachu.
Před jakýmkoliv důležitým rozhodnutím doporučuji meditaci a otázky na Vesmír - denodenně, dokud nezískáte odpovědi, kterým porozumíte.

Vhodné dotazy jsou:

Co mám dělat? Co má být mý dalším krokem?

Je pro mě onen pravý/pravá?

Co se mám díky této situaci nebo člověku (i toho, kdo nám znepříjemňuje život) naučit?

Jak se posunout dál?

Co bych měla na svém chování a přístupu změnit?


Vše si pište do deníčku a zapisujte si veškerá znamení. Časem z toho složíte odpověď, uvidíte větší rozměr vaší situace a tak se snadněji dostanete ke správnému řešení.

6. Co máte kolem sebe, máte v sobě

Pokud kolem sebe máte zmatky a bolest, je to pouze odraz toho, co máte v sobě. Tím se vracíme k prvnímu bodu.
Nejdříve si ukliďte v sobě.

Spousta lidí dělá jednu hloupost. Začnou řešit vztahové kotrmelce, když jsou rozladění (viz předchozí bod), naštvaní a podráždění. A co tím spustí? Jen zbytečnou emoční průšvihovou lavinu, která zavalí nejen partnera ale i je samotné.

Pokud chcete do svého života přitahovat krásné a klidné vztahy, úžasné lidi nebo si jen ve vztazích uklidit, s někým si něco vyříkat, tak se nejdříve zklidněte.
Vše začíná jen od vás.
Není to o těch druhých, je to o vás.
Dostáváme jen ty lekce (zvlášť přes vztahy), které potřebujeme.

Přijměte zodpovědnost za všechny karamboly a nejistoty ve vztazích. Odpusťte. Skutečně a upřímně odpusťte.
Z tohoto místa už se můžete posunout, naplnit své srdce láskou a dělat ta správná rozhodnutí, která vás dostanou k úžasným a zdravým vztahům a do života, o kterém se vám ani nesnilo.

Pokud vám momentálně partner ubližuje, nebo vám byl nevěrný, nebo zažíváte jakékoliv vztahové problémy, nejtěžší je převzít zodpovědnost za naše životy, rozhodnutí, posuny a lekce a odpustit. To umí málokdo.
Lidé ke svým protejškům I podvědomě, aniž by o tom věděli, energeticky vysílají zlé a negativní vibrace typu "já jsem oběť" a "Ty jsi darebák, co mi ubližuje" a "díky tobě jsme tam, kde nechci být."
A víte, kdo tohle nejhůř vibračně odnese? Ne váš partner ale bohužel vy- ať je situace jakákoliv.

To je prostě Zákon přitažlivosti a pokud se chcete pohnout z jakéhokoliv místa, ve kterém vám emočně není dobře, do místa lásky a zázraků, tak bez odpuštění a vysílání lásky to nepůjde.

Není to snadné ale kdo tohle zvládne, tak má nakročeno na úžasné manifestace a lepší vibrační frekvenci. Takový člověk se pak učí ne přes bolest ale přes lásku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jk376 Jk376 | 15. října 2018 v 7:56 | Reagovat

Jak se mám vyrovnat s tím, že všechno ve vztahu ze začátku klapalo a po 3 měsících zničeho nic prostě obrat ignorace a rozchod? Jsem z toho úplně špatná ..jenom brečím a nechápu to :( jak si pomoct? A věřit že bude zase líp a potkám někoho lepšího? Já už na to fakt nemám .. to už je několikátý rozchod :( ..

2 provasesmysly provasesmysly | Web | 16. října 2018 v 1:56 | Reagovat

Úplně ti rozumím a vím, jak se cítíš, Ode mě v minulosti odešly tři partneři, kteří to hned po chvíli zabalili, dokonce mi ani nedali vědět, proč, jen zmizeli z mého života a mě nechali utápět vn ejistotě, samotě a smutku?
To se stalo před mnoha lety a ještě dokonce pár dalších let to se mnou rezonovalo! Ta bolest a nejistota, která měla dopad na další mé vztahy.
Neznám detaily a to, co napíšu, bude těžké následovat ale teď už vím, jak bych reagovala, kdyby se mi to stalo:
1) tyto stavy a situace se stávají. To je život. To, že odešel, tak k nám dotyčný nepatřil. A to je v pořádku Stejně jako bolest, která po vztahu zůstane. Jsme lidé a máme city. Ovšem trápit se dlouho ap adat na dno kvůli jednomu nevydařenému vztahu nemá smysl.
2) Ten člověk si tě nezasloužil. Vibračně jste si nebyli rovni. Nebyli jste na stejné frekvenci. Vztahy jsou kolikrát typu "pokus-omyl."
3) Jakoe váhu a energii dáš tomuto problému, je předznamením tvé blízké budoucnosti a tvých dalších zkoušek. Pokud tě to posílí, vibračně si přitáhneš lepší lidi, lepšího člověka, lepší situace. Pokud tě tohle tak moc zlomí, energicky se blokuješ od něčeho lepšího.
Neznamená to, že nikdy nepoznáš nikoho lepšího, jen si to na nějakou dobu, než se tvoje energie zlepší, stejně jako přístup a sebeláska, zablokuješ.
4) DOPORUČUJI  denně afirmace sebelásky. Ř9kej je milionkrát denně. Ne tisíckrát ale milionkrát a denně.
Mám se ráda.
Jsem láska.
Jsem čistou esencí lásky.
Jsem krásná a úžasná bytost.
Jsem krásná.
jsem úžasná.
[1]:
Tvoje duše teď potřebuje spoustu sebelásky.

Pokud tě až moc bolí duše pro někoho, kdo ti není hoden a o tebe nestál, máš velkou (tu jsem měla také) absenci sebelásky.

Nikdo tě neudělá kompletní, dokud sama nebudeš kompletní.Nikdo tě neudělá šťastnou, pokud ty sama nebudeš šťastná. Nikdo tě nebude nikdy milovat, dokud ty samu sebe nebudeš mít ráda!
Vše začíná u tebe.

Teď se nadechni. A pokud tohle byl několikátý rozchod, tak zpozorni: To není o těch mužích ale o tvé vibraci. A pokud nechceš, aby se tyto situace opakovaly a muži od tebe odcházeli, začni teď chodit sama se sebou.
Měj se ráda, hýčkej se, prováděj afirmace, měň si energii a na vztahy teď zapomeň. Zaměř se pouze na vztah sama se sebou.
Začni se respektovat, aby tě mohli respektovat jiní.

Chce to čas, ale věř mi, vše je o práci, a pokud budeš důsledná a začneš pracovat na své sebelásce a své energii a vnitřních vibracích, a přestaneš vyhledávat vztahy jinde - začnou se každý den postupně dít zázraky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama