Co dělat, když jste chyceni ve vztahovém chaosu?

14. října 2018 v 9:55 |  Vše pro LEPŠÍ vztahy


Je ve vašem životě někdo, kdo vás chce? A pak ne? A pak zase ano? A koho chcete vy a naopak on vás nechce? Nebo koho nechcete a on vás zase chce? Nebo s kým už jste a pořád nevíte, jestli je to ono? Máte ve vztazích a citech guláš a nevíte, kam se hnout? Bojíte se udělat chybu, které byste později litovali, tak raději přešlapujete na jednom místě a nevíte jak dál?Pokud ano, tak čtěte dále.

Vztahy. Láska. Kolikrát je to pěkný chaos než to, co vidíme v přeromantizovaných komediích nebo nejvíc happy fotkách na instagramu, které někteří zveřejňují pod hashtagy jako #couplegoals. To je ale virtuální iluze. Realita je v našich každodenních životech. A tu kolikrát málokdo vidí. Včetně nás samotných.

Řekněme, že nevíte, na čem jste. Máte ve své blízkosti někoho, kdo se tak nějak ochomejtá kolem vás a vy nevíte co dělat, kam se hnout…nebo jste s někým a netušíte, která bije.

Níže zmíněné kroky vám pomohou se lépe zorientovat a udělat správná rozhodnutí z místa klidu a lásky.

1. Udržujte v sobě klidnou vibraci

Pokud je kolem vás nějaký šrumec ve vztazích, nenechte se vmísit do příběhů ostatních, do dramat a jiných energií kolem.
Zklidněte se, začněte si čistit svoji vibrační políčko. Vy máte být tím klidným a stabilním přístavem a ať už tam kotví lodě s pirátskými vlajkami nebo s nejasným účelem, pokud se necháte vtáhnout do strachů a nejistot vás samotných nebo jiných, tak na nějaký klid můžete zapomenout. A nejen to. Vztahové chaosy v kombinaci s naší vnitřní nestabilitou a nejistotou dokáží v našich životech nadělat hodně bolístek a průšvihů.

Hlavně nikdy nezapomínejme na Zákon Přitažlivosti - manifestujete každou sekundou vašeho života, právě teď a právě za chvíli. Zamyslete se: Jakou tvář a vaši energii, jakou stranu vašeho zrcadla nastavujete druhé straně a co nastavujete sami sobě? Jaké energie se ve vás mísí a jaké vyhrávají? Jaké myšlenky u vás převládají?

Co si přitáhnete, když energii a emoce nemáte pod kontrolou? Jenom další strach, obavy a chaos.
Z takového místa nemůžete nikdy dělat dobrá rozhodnutí.
Takže za prvé a to je podstatné: Ať se kolem děje co se děje, udržujte si v sobě klid a mír.
V tichu je nejvíce odpovědí.
V tichu, klidu a míru najdete snadné řešení a tu nejlepší navigaci pro vaše nejvyšší dobro.

Vhodná afirmace: V klidu své duše nalézám správné odpovědi a kreativní řešení, to nejlepší pro mou aktuální situaci.
Ničeho se nebojím. Je o mě Vesmírem postaráno v každé situaci. Jsem každý den vedena správným směrem.
Mé činy a myšlenky jsou vedeny Vesmírnou inteligencí a jsou vždy pro mé nejvyšší dobro.

2. Začněte se správně ptát

Pouze na správné otázky dostanete správné odpovědi. Pokud se umíte Vesmíru a svého okolí správně ptát, snáze se dostanete k jádru pudla a uvidíte, na čem jste, aniž byste zbytečně marnili svoji energii a čas.

Příklad: Ve chvíli, kdy chcete začít s někým vztah, zatímco ten druhý není připraven, nebo vy nejste připravena a váš skoro partner je připraven, je dobré si s člověkem, se kterým jste uvízli v nějakém vztahu-nevztahu nebo vztahovém kolotoči sednout a začít být naprosto upřímní. Je třeba si začít navzájem klást otázky. Ať už jsou příjemné nebo nepříjemné. Měly by být opravdové, upřímné.

Například vy jste připravená na vztah a ten druhý není.
Udělejte první krok. Nebojte se. Tady se není čeho bát. Jediné tedy, čeho byste se měli bát, že se tohle nevyřeší a bude se to s vámi táhnout dál. To znamená, že energeticky se budete pohupovat na nižších frekvencích a dokud nezaujmete zdravý a správný přístup, Vesmír vám nedodá nica nikoho lepšího. A upřímně: Kdo z vás se chce dlouho plácat v nějakém vztahovém bahně a blokovat si to krásné, co je k vám na cestě?

Sedněte si v klidu s dotyčným/dotyčnou a začněte se tedy ptát.

Nebojte se vysvětlit - a to je velmi důležité - svůj postoj, mluvit otevřeně a upřímně o své situaci - o tom, jak ji vidíte, cítíte, co vám dělá vrásky, co vás tíží, kam byste se chtěli posunout.
A začněte se ptát. Jak to vidíš ty? Co ke mě cítíš? Čím jsem tě tak zaujala? Co si myslíš, že nás oba spojuje? Jak si představuješ naši další společnou cestu? Apod.

Hlavně se nebojte vzít otěže do rukou, když ten druhý tápe a jen se kolem vás tak mihotá - nebo se bojí mluvit, jednat, konstruktivně diskutovat.
Nemáte se zač stydět, naopak. Ukážete svou silnou osobnost a ukážete se jako ten, kdo ví, co chce, a pokud neví, tak se nebojí věci prodiskutovat a zjistit, na čem je a postupnými krůčky se dostat k tomu, co vlastně chce.

A pokud ten druhý nebude připraven ke konstruktivní a výživné debatě, tak není na vaší energetické a komunikační úrovni. Tozn: Nechte ho jít a být! A energeticky (tohle slovo se tady bude dost objevovat, protože tak to je!), se nenechte tímto člověkem stahovat dál dolů.

Vy můžete mít dobrý pocit, že pro vyřešení vztahového uzlu jste udělali s noblesou a galancí maximum a můžete být na sebe právem pyšní!

A pokud druhá strana ocení vaši debatu a ochotu si vše vyříkat, tak paráda! Možná to vás oba více spojí a připraví zdravou půdu pro komunikaci ve vašem novém vztahu.

Každopádně ať do dopadne jak to dopadne, nic vás nemusí tížit, hoďte tohle za hlavu (pokud věci nevyjdou dle vašich představ) a vy se můžete klidně posunout dál!

Myslete na svoji vibraci, myslete pozitivně a buďte silní!
Vibračně časem do vašeho života přijdou tací, kteří se budou chovat tak statečně, rozhodně a energeticky jako vy!

Žádní partneři typu "unavené želé, co neví"! Nebo v horším případě ti, co si s námi chtějí hrát jako kočka s myší.

3. Buďte autentičtí

Tohle je velmi důležité. Pokud jste sami sebou, skutečně sami sebou - nepřetvařujete se, nevytváříte na sociálních médiích falešné iluze o vás a vašem životě - energeticky vysíláte to dobré z jádra své duše - tak k vám do vašeho života budou přicházet lidé, kteří vás budou mít rádi, budou vás milovat pro vás samotné. Pro to, jací skutečně jste.

Nesnažte se NIKDY za cenu, že byste mohli získat někoho konkrétního, změnit, jen abyste kvůli dotyčnému zhubli, změnili se, jinak se oblékali…to vibračně do budoucna nepřinese nic dobrého. Sebelepší přetvářka se prokoukne.
Pokud chcete jakoukoliv změnu, dělejte ji jen KVŮLI SOBĚ!

Buďte sami sebou. Buďte autentičtí a mějte se rádi.

4. Pokud v sobě nemáte lásku, nemůžete ji přijímat od ostatních

Už jsem to psala milionkrát, tak se jen zmíním krátce neboť tohle je alfou a omegou všeho. Mějte se rádi. Nikdo jiný vás nebude milovat, dokud se nebudete mít zdravě rádi.
Zdravá sebeláska přitahuje zázraky a zdravé vztahy.

Pokud se nemáte rádi, tak se připravte na vztahy plné manipulace, žárlivosti a nejistoty. To jsou zkoušky, které si vibračně vtáhnete do vztahů, abyste se naučili mít rádi.
Pokud nechcete procházet bolestnými vztahy a bolestnými zkouškami, tak se mějte rádi!

Bohužel blog.cz nepodpodporuje delší články (už pracuju na přesunutí celého webu někam, kde to bude hodně "uživatel friendly" , tak ještě zatím vydržme :), zbytek článku tedy naleznete zde:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Verča Verča | 14. října 2018 v 19:12 | Reagovat

Děkuji děkuji mnohokrát za Vaše úžasné články. Neskutečně moc mi pomáhají a vždy přijdou v tu nejlepší možnou dobu podle toho,co řeším. Děkuji Vám strašně moc. Jste skvělá úžasná osoba. A jestli někdy napíšete tu knihu ( v což moc doufám ) budu mezi prvními,kdo si ji koupí . Jste vážně skvělá a pokračujte dál. vaše články mi vždy dají motivaci a chuť do života a když mám depku tak jen tak procitam starší články a je mi hned líp. Celý blog mám procteny už asi 3x a opravdu jsem za vás vděčná. Děkuju děkuju děkuju. A přeji Vám tu největší lásku , štěstí a úžasný život , který si zaslouzite. s největší vdecnosti v srdci Vám děkuju.

2 provasesmysly provasesmysly | Web | 16. října 2018 v 1:45 | Reagovat

Verunko děkuju moc za tak krásná a milá slova plná podpory a lásky! Moc si toho vážím a moc to pro mě znamená!
A věřím, že někdy tu knížku napíšu, zatím ji mám ve své mysli, časem se zhmotní :)
Kdyby jsi potřebovala článek na nějaké téma, napiš a já ho zpracuju :)
Měj se moc krásně!
s

3 Verča Verča | 17. října 2018 v 7:54 | Reagovat

Děkuju. Včera jsem sedla a pročítala celý tvůj blog, různé články o vztazích a neskutečně mě to nakoplo. Vždycky mi dodáš motivaci. A klid a pokoj na duši. Jsi mi velkou inspirací. No já jsme v životě spokojená , jsem zdravá , šťastná, peníze ke mně taky celkem jdou a jediné co si neustále dokola řeším jsou vztahy :D . Tak jsem pročítala články o vztazích a životu a dalo mi to motivaci. Děkuju děkuju děkuju. Ale ráda bych přivítala článek o tom jak si manifestovat vzhled. Třeba čistou pleť , lepší postavu nebo tak .Děkuju. Krásný den . S láskou a vděčností Verča . :-)

4 provasesmysly provasesmysly | Web | 22. října 2018 v 5:08 | Reagovat

Verčo děkuju moc za úžasnou podporu, neskutečně si toho vážím! Vy, mí úžasní čtenáři, jste mou největší motivací psát a pokračovat dál!
Díky za skvělý námět na další článek - aneb jak si manifestovat vzhled protože to jde také!
O tom bude můj další příspěvek :) [3]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama