Hudba, která napravuje DNA

17. září 2018 v 8:03 |  Praktická cvičení pro lepší život
hudba


Hudba vás dokáže rozesmutnit stejně jako rozveselit, může vás uspat, roztančit, může spustit nečekané emoce, může vás inspirovat ale také léčit.

U toho léčení se na chvíli zastavíme.

Je tu také hudba, která napravuje DNA. Která vám otevírá čakry. Která vás zbavuje negací. Přitahuje lásku. Zvyšuje vibrace abyste pak mohli snadněji manifestovat své sny. Přitahuje zázraky.

Například hudba, která hraje na frekvenci 528 herz je neuvěřitelně léčivá. Podle uznávaného doktora Leonarda Horowitze dokáže napravit i poškozenou DNA (pokud se poslouchá denně).

Moc výzkumů na tohle téma neproběhlo. Ono není cílem zemí a států, aby lidé byli úplně zdraví. Na léčivech se vydělávají miliardy milliard a ti, kteří přijdou s takovými výzkumy, jsou umlčeni. Podobné studie nikdo nechce dál moc financovat, jde to proti zájmům těch mocných.

Takže další nové studie se zatím nepodporují. Pár studií a velmi úspěšných, však v minulosti proběhlo.

Například vědkyně Lee Lorenzen se svým týmem testovala, jak hudba na této frekvenci dokáže vylepšit molekuly vody. Tým doktorky Lorenzen zjistil, že šestihranná, hexagonální skupinka vodních molekul, které jsou nezbytné pro funkci zdravého DNA, se zlepší, pokud vibruje na spexifické frekvenci a to na 528 Hertz.

Pokud 528 hertz dokáže pozitivně ovlivnit molekuly vody, tak takhle frekvence dokáže pozitivně ovlivnit vaše tělo.

Ještě k jednomu výzkumu a to z roku 1998. Tehdy tým Dr Glena Reina (z Quantum Biology research lab v New Yorku) zkoušel testovat 4 druhy hudebních stylů včetně Sanskritu a Gregoriánských zpěvů na zkumavkách s DNA vzorky.

Detaily výzkumů si můžete vygooglovat a pečlivě pročíst, já jen zmíním výsledky.
Výzkum potvrdil, že vážná a rocková hudba se vzorky DNA moc nehnula, zatímco duchovní chorály a mantry v Sanskritu měly velmi pozitivní efekt na vzorky DNA.

Vy si sami na sobě můžete vyzkoušet různé léčivé frekvence - nemusí to být jen 528 Hertz ale take 741, 963, 857 nebo 417 Hertz což jsou další léčivé frekvence.

Každopádně ti, kteří jsou nemocní, nebo dokonce vážně nemocní, by neměli přestat chodit k lékaři s tím, že je tato hudba uzdraví. To je blbost.

Hudba je dobrá jako podpůrná léčba nikoliv jako hlavní!

Pořád je dobré respektovat lékaře a chodit pravidelně na kontroly.
Nejsem z těch lidí, co posílá lidi k šamanům a je proti lékařům. Naopak!
Ač jsem duchovně založená, mám blízko k přírodě, tak stejně, když mi něco jde, jdu k lékaři a návštěvy u léčitelek, apod nechávám pouze jako doplňkové, podpůrné. Ovšem když se to kříží s radami lékaře, zapnu intuici a většinou poslechnu lékaře. Záleží na situaci.

Níže přikládám video s hudbou na čištění Aury, tohle je neuvěřitelná frekvence! Během pár sekund ucítíte, jak do vás vplouvá energie, jak se vevnitř budete cítit lépe (nefunguje vklad videí, jako obvykle, tak přikládám aspoň odkaz).


A tady najdete hudbu, která vibruje na 528 Hertz


Na youtube najdete podobnou hudbu na různých frekvencích včetně stovek pochvalných komentářů.

Zajímavé, že včera jsem zhruba dvě hodiny poslouchala hudbu na 528 Hertz a během jednoho dne jsem se konečně po měsíci trvalé rýmy a vleklých zdravotních problémů začala cítit dobře, konečně jsem se i po pár týdnech dobře vyspala a navíc mi došla jedna skvělá zpráva, na kterou jsem dlouho čekala.
Možná je to náhoda, řekl by někdo, ale já nevěřím na náhody, znáte mě. Úžasný

Zkuste a uvidíte Mrkající

P.S. Na facebooku jsou tyto stránky pod názvem "My joyful world."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama