Jak si do života přitáhnout vhodného partnera? 2. díl

18. února 2014 v 15:38 |  Vše pro LEPŠÍ vztahy

Základní pravidlo: STAŇ SE TÍM, KOHO SI VE SVÉM ŽIVOTĚ PŘEJEŠ.

Nemá smysl, aby ten, kdo je dlouhodobě sám, si ve své frustraci ještě navíc stěžoval na neschopnost najít si v dnešním světě lásku. Pak se vytvoří kolo nekončící frustrace, díky které můžeme přehlídnout skutečnou lásku.

Ten pravý partner, partnerka, jsou vám třeba nablízku, ale vy díky svému vnitřnímu odmítání, negaci, tohoto partnera nevidíte, nevšimnete si ho, nepřitáhnete si ho k sobě do života.

A pak se opakuje ten známý scénář: Dotyčná osoba pak ze své samoty viní současnou společnost, smůlu, nebo to, že se třeba narodil(a) pod špatnou hvězdou, apod.

JAK SI TEDY PŘITÁHNOUT LÁSKU?

Láska může být do našich životů přitáhnuta jenom láskou. Nejlepší rada, jak mít toho, s kým budeme šťastni, jak mít milující vztah je: Buď tím, koho si chceš do svého života přitáhnout. První musíš vysílat ze sebe to, co si chceš do svého života přitáhnout. Pokud chceš mít někoho milého, kdo by vás měl rád, musíš nejprve být milý ty a mít rád sám sebe, apod...

Každý člověk by měl být tím Zdrojem radosti, lásky a štěstí a čím lépe se cítí, tím více lásky, hojnosti a radosti si vtahuje do života. Přitahujeme si to, co máme v sobě. Energie vytváří další energii a myšlenka tvoří další myšlenku. To vše se postupně přelévá do reality.

VYTVÁŘEJTE SI POZITIVNÍ AFIRMACE

Pokud si často stěžujete, že jste sami, žijete ve strachu, že zůstanete sami, apod., přitahujete si podobné pocity, zážitky také do budoucna. Změňte myšlení i to, jak se vyjadřujete. Říkejte si denně tuto afirmaci: "Vím, že na cestě ke mně je velká láska, úžasný partner, který do mého života už přichází." Sice je to jen jedna věta ale může udělat kus nemalé práce na vás samotných a změně vašeho singl statusu. Důležité je během afirmací myslet pozitivně, a skutečně tomu věřit.

MĚJTE NEJDŘÍVE RÁDI SAMI SEBE

Pokud se nemáte rádi, jak vás někdo může mít rád? Jak hodnotíte vnitřně sami sebe, je také to, co ze sebe vyzařujete. Změňte pohled na sebe a mějte se zdravě rádi. Buďte zdravě sebevědomí a pozitivní.

VYHNĚTE SE ZKLAMÁNÍ

Pokud na sobě začnete pracovat, budete dělat pozitivní afirmace a stále k vám nepřijde láska, nezoufejte. Výsledky u někoho mohou přijít za pár měsíců, u mě to bylo do dvou měsíců, u kamarádky to trvalo rok. Důležitá je stálá práce na sobě. Pokud to děláte jen proto, abyste měli hezký vztah s někým, měli byste si uvědomit, že je primární mít hezký vztah sami k sobě a to krásné, co přijde k vám nebo už je na cestě, je až druhotné. Důležitá, vlastně ta nejdůležitější část jste vy. Pokud se upnete na vztah s někým a na přání jen někoho mít, zapomenete na vaše potřeby a své já, tak "zákon přitažlivosti" nebude fungovat tak, jak byste si přáli. Nebo vztahy, které si přitáhnete, nebudou tak stabilní a zajistí štěstí jen na čas. Pokud nemáte stabilitu v sobě, nebudete ji mít ani ve svém vztahu.

Neupínejte se na to, že budete šťastní, až někdo do vašeho života přijde.

Teď je teď, teď je krásně a teď pracujete sami na sobě, abyste hlavně byli vy šťastni a aby ve správný čas přišel do vašeho života ten správný partner. Nebuďte zklamaní, když některé věci nepůjdou tak rychle, jak byste si přáli. Pamatujte, vše má svůj důvod a své správné načasování.

Sama jsem chtěla mít hned, možno co nejdříve, vztah a když jsem na věci spěchala, nikdy nepřišly, nebo přišly s velkou pohromou. (viz mé dřívější články o psychopatovi). Až když jsem začala pracovat na zdravé sebelásce k sobě, snila jsem o vhodném partnerovi, krásném vztahu bez toho, aniž bych se na to upínala, těšila jsem se z toho, jak na sobě pracuji, začala jsem si zvelebovat své pošramocené nitro, své já, svůj domov, tak do mého života přišel ON.

Roky předtím jsem měla jen bol v srdci, vzdor, negaci, máločemu a málokomu jsem věřila, stále jsem se bála a proto jsem byla hodně sama nebo v nefunkčních vztazích, ve kterých mi chyběla láska. Ano, chyběla, protože jsem neměla lásku v sobě a sama k sobě. Z dětství jsem si nesla pocit, že nejsem dostatečně dobrá pro nikoho, pro nic, stále jsem se s někým porovnávala, sebevědomí bylo na bodu mrazu, byla jsem plná nejistoty...

Musela jsem si projít několik dlouhých let šílenou cestou ke zdravé sebelásce a ke krásnému a vysněnému vztahu. Někdy mě zamrzí, že jsem některé věci nevěděla dřív a vše přišlo, tak nějak pozdě než jsem doufala ale na druhou stranu má vše správné načasování a já tou šílenou a někdy hodně bolestnou cestou musela projít. Chvílemi se pro mě jevila jako velmi nekonečná ale v duchu jsem vždy doufala ve zlepšení, i když to u mě byla chvílemi katastrofa za katastrofou.
Nemohla jsem tehdy mít kvalitního partnera, protože bych ho hned ztratila.

ˇJsem vděčná za vše, co mě potkalo, každý bol mě zocelil, plně akceptuji svou minulost, těším se na budoucnost a nejlíp je mi právě teď.

Přeji vám jen LÁSKU, krásné harmonické partnerské vztahy a hlavně: Krásné zážitky se sebepoznáváním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama