S psychopatem za zády

21. ledna 2013 v 23:28 | moi |  Inspirace, síla myšlení a duše


Do jaké rubriky mám tohle zařadit? Na tohle snad není ani rubrika...řeknu vám příběh, ze kterého se můžete i nemusíte poučit...

V době, kdy jsem se cítila nemilovaná a chtěla jsem lásku za každou cenu jsem šla s nadšením do jednoho vztahu s mužem, který mě sice přitahoval fyzicky, a také ze začátku jaký byl uvnitř, ovšem výsledek nesliboval nic dobrého.
Během vztahu se mi zdál sen, že mě pronásleduje, já se rozhoduju, zda skočit ze skály a před skokem prosím Boha, ať se ze mě v příštím životě stane ryba.Tak to je psycho. A tohle se mi zdálo v době, kdy jsme byli spolu.

Časem se u něj začaly projevovat žárlivé a majetnické sklony, nejradši mě měl pouze u sebe a pro sebe, nemohla jsem skoro nikam. Naopak, cítila jsem se špatně, když jsem chtěla vidět kamarádku. Žárlil i na herce, na které jsem se dívala v televizi a bylo to horší a horší...(přitom ve všem to byl perfektní chlap až na tohle...a to je dost zásadní).

Začala mě bolet duše, pobolívat oblast, kde je solar plexus, bylo mi divně a přála jsem si to ukončit. I když jsem se nemohla rozhoupat...hledala jsem na něj taky to dobré... Zkusila jsem kompromis, ať se ode mně odstěhuje, že si potřebuji dát pauzu a pak že se můžeme scházet.
A tady začalo peklo. Stalking. Pronásledování, smsky, výhrůžky. Dobýval se mi do bytu, čekal mě u auta, nečekaně mě několikrát navštívil v práci. Psychicky mě vydíral a bombardoval mě telefony, smskami. Psal sprosté, bláznivé, výhružné věci...jako by to bylcizí člověk. Nevěřili byste, jaké nervy člověk má už jen z toho, když mu ten den naskočí třeba stá smska od člověka, se kterým nechce nic mít.

Proč to píšu? Protože jsem podobných příběhů slyšela několik a bohužel jsem se nechtěně stala taky obětí. A chci se podělit o to, jak jsem s tím bojovala.

Důležité je o tom mluvit. Mluvit, mluvit, mluvit. Já o tom mluvila všude, i když někdo se může stydět a nechce podobné problémy přiznat. Řekla jsem to i rodině, kdyby se se mnou náhodou něco stalo.

Schovávejte si smsky, všechno, co může v budoucnu posloužit jako důkaz. Jak mi řekli na policii, problémem také je, že hodně ženských, které stalkery udají, posléze udání stáhnout. Tihle psychičtí manipulátoři pošlou kytku a ženská se hned obměkčí. Taky u mě došlo na kytky, přemlouvání, ale to byla první fáze. Když viděl, že to nejde po dobrém, zkusil to po zlém.

Co mi pomohlo: Když jsem o tom mluvila ale hlavní a to bylo hodně těžké:

Nemyslela jsempak na to!

Nechtěla jsem své myšlenky směřovat na něco tak negativního. Protože čemu věnujeme přílišnou pozornost, to k sobě přitahujeme. Dělala jsem cvičení, které doporučuje Esther Hicksová pro přitáhnutí pozitiva do života. Každý den jsem si psala do deníčku jen to pozitivní, co se mi ten den událo. Když se mi dobýval do bytu, sice jsem se klepala, ale seděla jsem jako socha a stále opakovala : v mém životě je vše v pořádku. Zhluboka jsem dýchala a tuto afirmaci jsem si říkala snad milionkrát denně.

Mé denní modlitby byly především proloženy afirmacemi typu: Pro (jméno toho muže) jsem už navždy neviditelná.

a pak: Jsem vždy ve správný čas na správném místě.

Najednou smsky po pár dnech, co jsem na tahle cvičení "dupla", ustaly. Stále mi od něj chodí smsky, ale už to není padesát až sto smsek denně ale jen jedna. Jeho síla slábne.

Před východem z domu si dělám ještě jedno ochranné cvičení pro energii a nejvyšší ochranu ale mé myšlenky směřuji jinam. Na začátku jsem se ze své situaci známým vypovídala, pak už o tom skoro nepadlo slovo.

Píšu to z toho důvodu, že to může někomu pomoci.

Určitě ale běžte na policii, na stalkery platí nový zákon. Můžete zavolat na Bílý kruh bezpečí, tam jsem také ze začátku volala.

A pak už jsem pracovala s afirmacemi a sílou myšlenek.

Nedejte se :) a nenechávejte se pak zbytečně obměkčit. Tihle lidé umí skvěle s druhými manipulovat.Ale opravdu brilantně. Když jsem viděla svého bývalého, skoro dvoumetrového chlapa, jak přede mnou klečí na kolenou, má slzy v očích a drží kytici růží, myslela jsem si, že mu snad padnu do náruče. Ale něco mě hodně a silně brzdilo. Po pár dnech se ukázalo, že má intuice mě ochránila dobře. Začal se chovat jako psychopat. Pryč od něj a pryč od všech manipulátorů.

Přeji vám jenom lásku, která je čistá, hezká a nebere druhému svobodu. Jakmile v lásce jeden druhého dusí za cenu manipulace, to už není láska a nemá to s ní nic spojeného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilikelikethat ilikelikethat | Web | 21. ledna 2013 v 23:40 | Reagovat

psychoza
hlavne,nez do neceho vstoupit si zjstit jaky ten clovek opravdu je,ale to se elhko rekne,kdyz se ten clovek muze v necekanou chvili zmenit a ukazat svou tvar

2 provasesmysly provasesmysly | 21. ledna 2013 v 23:50 | Reagovat

No právě...ze začátku byl fantastický...ale to byl právě jen ze začátku. Naštěstí jsem to zjistila už po třech měsících, co je zač.

3 NN NN | 8. února 2013 v 11:58 | Reagovat

K vašemu blogu jsem se dostala náhodou při hledání webů o psychopatech. Shodou okolností jsem zažila útoky psychopata před 10 lety (bylo to strašné, zainteresoval i policii, která mě pak pronásledovala, policajt mi kopal do dveří a vyhrožoval trestním stíháním, že prý onen psychopat byl napaden mnou, psychopat mi vyhrožoval zabitím, že zabije i mé rodiče, a že jemu se nemůže nic stát. Málem jsem tu dobu nepřežila, a pointa je v tom, že jsem ještě musela platit pokutu za vymyšlený přestupek, který se projednával beze mně a dodnes nevím, co na mě ušili. Po 10 letech jsem opět obětí, tentokrát psychopatky. Její velký pes napadl mého malého, starého, naprosto bezproblémového pejska, a nejen mého, je postrachem celého okolí, všichni se bojí, ale nikdo nic nepodnikne, hlavně, že jemu se nic nestalo. Pes ruší i sousedy v domě, neustále štěká a vyje a lidi drží pusu a neozvou se. Ta psychopatka posílám psa-zabijáka na malé, bezbranné psy zámerně s cílem, je zabít. Můj pejsek se jen s velkým štěstím zachránil, ale ten šok doposud neodezněl, zejména u mě. Bojím se chodit ven, po této události mého pejska napadl jiný velký pes a mě zase agresivní chlap (zatím jen slovně), a ta psychopatka namísto omluvy mi začala vyhrožovat, že na mě podá trestní oznámení, že můj pes si vše zavinil sám, že se na toho jejího špatně podíval a že jsem ji prý pomlouvala a vyhrožovala jí a že uvidím, jak se mnou policie zatočí. Naznačovala, že toho zabijáckého psa na mě pustí a že ona je v právu. To pomlouvání bylo jen to, že jsem ostatní pejskaře varovala a vyhrožování, že jsem jí řekla, že ten její pes by měl být odstřelen pro svou neustálou agresivitu. Dále se mi vysmívala, že jsem ubohá a blázen a že jsem úplná nula, na kterou každý kašle. Upozorňuji, že do té doby jsem s ní ani slovo nepromluvila, neznala jsem ji, ani ona mě. Jen, že jsem si dovolila, nenechat toho jejího agresora zabít mého pejska, jsem viník, nepřítel a zasloužím si smrt. Policie se na vás vykašle, nebo se naopak s tím psychopatem ještě spojí, což už jsem jak jsem psala výše zažila a úřady ještě potrestají vás a nikoliv toho, kdo vám ublížil. Oběť je viník a viník je chudáček nevinný. Tak to v této zemi chodí, protože to tu ovládají deprivanti, sadisti a psychopati. Pro slušného člověka tu není místo, ten si zaslouží být ukamenován nebo ukřižován. Většina se ještě přidá na stranu psychopata, aby náhodou nevyvolali jeho pozornost a hněv. Klidně vás předhodí a budou koukat, jak umíráte. To je moje životní zkušenost, absolutně nikdo mi nebyl a není ochoten pomoci. Pak se ani nedivím, že někdo si pořídí zbraň a psychopata v afektu zastřelí. Tento stát své občany nechrání, ale naopak je vydává napospas zločincům. Je tu všechno opačně, jako v Orwellovi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama