Nejvyšší ochrana a pomoc kdykoliv

25. ledna 2013 v 13:00 | Doreen Virtue |  Praktická cvičení pro lepší životPřiznám se, že Doreen Virtue, která si udělala byznys na andělech, mi dlouho přišla nesympatická. Nedávno jsem ji slyšela v jednom velmi zajímavém rozhovoru, kde si mě velmi rychle získala. Pak mě mrzelo, jak jsem ji nemohla mít ráda a jak jsem jí křivdila. A nyní, kdy mě uhání jeden psychopat, mi její rady dost pomohly. Prolínám vše, co znám a co umím s jejím učením a nezklamalo mě to. Naopak. Nyní bych se chtěla podělit o to, co i vám může pomoci a je to z jedné knihy právě od Doreen.
Takže k Doreen a jím podobným mám velký respekt (i když nejvíce fandím Angele Donovan, která navíc pomáhá hledat ztracené lidi).

V dalším článku bych uvedla aspoň přepis části toho velmi zajímavého rozhovoru, který mě zaujal. Týkal se především její minulosti, dětství, problémů a pak a to je mé nejoblíbenější téma: Splnění přání.

Pojďme se podívat na nejsilnější typy ochrany, která nám může pomoci proti všemu zlému a negativnímu. Díky tomu se vám dostane pomoci ihned, kdykoliv, ať jste kdekoliv :)


ENERGETICKÉ ČIŠTĚNÍ
Je vhodné naučit se pravidelně zbavovat negativních energií, čistit se od myšlenek spojených se strachem, jak vlastních, tak cizích. Únava je hlavním příznakem toho, že do vás nízké energie pronikly. Tento typ únavy neodstraní kofein, spánek ani cvičení. Pocit hluboké únavy je chronický, neboť jeho zdrojem není vaše fyzické tělo. Avšak nejen únavu, ale i její příčinu můžete odstranit velice jednoduše. Kdykoli se budete cítit unaveni, zkuste použít následující metody energetického čištění.
ZPŘETRHÁNÍ POUT
Tato metoda je základem energetického čištění. Kdykoli na vás někdo pomyslí s pocitem, že mu můžete pomoci, v tu chvíli vám odčerpává energii. Napojí se na vás éterickými "kabely". Dokonce vůči vám prostřednictvím tohoto spojení může vysílat negativní energii. Jedná se však většinou o nevědomý proces. Toto spojení pomocí éterických vláken vidí jasnovidci a vnímají senzibilové. Ke zpřetrhání těchto pout stačí v duchu nebo nahlas pronést tato slova:
"Archanděli Michaeli, sestup ke mně a přeruš všechna pouta, kterými je mi odčerpávána energie a vitalita."
Jestliže jste opravdu připraveni se těchto pout vzdát, archanděl Michael vaše přání okamžitě splní. Někdy však lidé lpí, právě na vazbách, které je energeticky oslabují, z nezdravé potřeby být pro druhé nepostradatelnými. Jestliže je to i váš případ, požádejte archanděla Michaela, aby vám pomohl zbavit se strachu, který vaši potřebu nepostradatelnosti vyvolává. Nezapomínejte, že archandělé mohou být současně přítomni na mnoha místech najednou a že nejsou omezeni časem ani prostorem.


ENERGETICKÝ OCHRANNÝ ŠTÍT

Vytvořit si ochranný energetický štít znamená představit si, že jste obaleni neproniknutelnou vrstvou světla. Světlo je andělskou substancí. Andělé jsou milující a jsou obdařeni iteligencí a pokud je zavoláte, velice rádi vám pomohou. Stačí si představit vrstvu světla a pozitivní energie a v tu chvíli jste pod ochranou. Tato vizualizační technika vytváří okamžitou a účinnnou ochranu, ať jí použije kdokoli bez vyjímky. Není možné při tomto udělat chybu, ani vám nebude ke světelné a ochranné energii odepřen přístup. Toto světlo je vždy Božským světlem našeho stvořitele. Temné síly nemají k tomuto světlu přístup, proto se nemůže stát, že byste náhodou na svou ochranu přivolali nízké síly.
Spustit energetickou ochranu je otázkou okamžiku. Můžete zvolit různé barvy světla, podle toho, proti čemu se chcete chránit. Ke své ochraně můžete používat tyto barvy světla:

BÍLÉ SVĚTLO:

Bílé světlo přivolává anděle, kteří vás obklopí a bdí nad vámi. Skrze jejich ochranu k vám nemůže nic zlého proniknout.

RŮŽOVÉ SVĚTLO:

Růžové světlo byste si měli zavolat na pomoc kdykoli jste s negativním člověkem, který je posedlý svými problémy. Růžové světlo šíří vibraci lásky vůči všem, s nimiž mluvíte a současně naplňuje touto milující energií i vaše nitro. Ochranným štítem růžového světla nepronikne nic jiného než pozitivní myšlenky a láskyplná energie.

SMRAGDOVĚ ZELENÉ SVĚTLO:

Představte si, že jste obklopeni smaragdově zeleným světlem, kdykoli cítíte, že ve vašem fyzickém těle nastala nerovnováha. Toto světlo má na tělo léčivý účinek.

FIALOVO-ČERVENÉ SVĚTLO:

Představte si, jak jste obklopeni fialovo- červeným světlem, které zvyšuje duchovní vibrace duše. Pomůže vám nejen pozvednout se nad problémy, které vás tíží, ale i navázat spojení s božským vedením ve vaší duši. Světlo této barvy také odráží všechny druhy nízké energie, odpuzuje nízké bytosti a duše z astrálního světa.

DUHOVÉ SVĚTLO:

Představujte si, že jste oděni do pláště z pruhů duhy. Tato vizualizace posílí vaši schopnost uzdravovat sebe sama i druhé.

K ochraně můžete použít i několik barevných vrstev světla současně, abyste využili všech účinků ochrany najednou. Můžete si například představit, že vás obklopují tři vrstvy světla: první bílá, která svolává bdící anděly, za ní smaragdově zelená, která působí léčivě na vaše tělo a nakonec vrstva fialovo-červeného světla, která pozvedne vaše vědomí a otevře je pro vyšší pravdu.

Takto můžete chránit i své blízké, svůj domov, své auto nebo dopravní prostředek, kterým právě jedete. Postup je stejný, jen si při něm místo sebe představíte osobu nebo věc, místo či oblast, kterou do léčivého světla chcete zahalit. Kdokoli o ochranu požádá, bude mu poskytnuta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama