Jak být bohatý je velmi jednoduché

6. listopadu 2012 v 16:50 | moi |  Inspirace, síla myšlení a duše


..jak nabýt velké jmění, jak být nejlepší, apod......to je jednoduché. Skutečně šťastný a bohatý člověk je ten, který chce to, co je zadarmo. SKutečně bohatý člověk je ten, který když se dostane do jakékoliv, byť neřešitelné situace, tak změní postoj/pohled k dané situaci a věci vidí jinak. Z jiného pohledu pak vidí i jiný směr, protože duše je zklidněná a dokáže nás dovést k pohodě. Jen my ji neslyšíme a zatímco třeba složitě přemítáme vevnitř už je nám hlášen výsledek a cesta z problémů....
Skutečně bohatý člověk se zaměřuje na to, co má, ne na to, co nemá. Pokud se zaměřujeme na to, co nemáme, jsme chudší nejen v duši ale také finančně...zatímco lidé, kteří jsou vděční za to, co mají, přitahují do svého života více pozitivna a více možností, které nejsou blokovány přízemním a negativním viděním světa...

Každý den máme na výběr: Chcete být nešťastní za to, co nemáte? Že se blíží pomalu Vánoce a vy nemáte třeba na dárky nebo jste se s partnerem? Naštvala vás rodina?....Nebo jste připraveni si každý den vybrat to hezké...stačí jen začít denně děkovat za to, co máte a uvidíte, jaké malé zázraky si v dalších dnech do svého života přivodíte...

Zaměřováním se na to, co máte, za vděk a radost si změníte energetické pole kolem sebe, které k sobě začne pomalu a jistě přitahovat to, na co se zaměřujete. A už jsme znovu u Zákona přitažlivosti.

Jste skutečně bohatí, nikdo vás nedokáže ranit ani ublížit jako vy sami. Sice jsou tí, kteří tvrdí, že jim ublížila rodina, partner, apod...a svalují vinu na své dosavadní neštěstí na jiné. Není to tak zcela pravda.
Vše, co do života přitahujeme, co se nám stalo, jsme nějakým způsobem do svého života vtáhli. Měli jsme se něco naučit a být silnější s tím, že můžeme jít dál, poučeni z chyb předchozích.
Kdo se upíná na minulost a stále je v myšlenkách u těch, kdo mu ublížili, kazí si přítomnost a negacemi si už vytváří budoucnost, která se tvoří z negativních střípků našich myšlenkových vibrací.

Buďte šťastní. Nemá cenu hledat štěstí u jiných (partneři, apod.). Pokud ho nemáte už v sobě, šťastní nikdy nebudete. Pokud najdete v sobě radost a lásku k sobě, přitáhnete si také krásný vztah, lepší zaměstnání, apod.

To, co máte, je výsledkem vašich myšlenek, vašeho stavu duše.

Takže se na nic neupínejte, zaměřte se pouze na sebe a své štěstí. To ostatní krásné už na váš čeká a klepe jemně prstíky na dveře. Neslyšíte to?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama