Destruktivní symboly, která nás vyčerpávají

3. září 2012 v 11:28 | Moi |  Inspirace, síla myšlení a duše


Jednu dobu jsem dost řešila, proč jsem stále unavená a to i přesto, že jsem v noci spala jak špalek...ovšem ráno jsem se probudila, jako kdybych celou noc pracovala v dolech :)
Nějakou dobu se zabývám Feng Shui, což je čínský filozofický směr, jak žít v souladu se svým prostředím. Je tam toho dost popsáno a po pravdě řečeno, kdybych se měla do detailu zabývat vším, co je tam popsané a vše pečlivě dodržovat, tak se stanu spíše otrokem tohoto učení, nikoliv vděčným studentem.

Z té celé škály informací musím zmínit hroty - to bylo u mě jednu dobu velké téma - čeho jsem si všimla i u jiných, kteří byli často ďoslova vyšťaveni jsou právě ony hroty, které jsou všudypřítomné. Feng Shui na hroty jasně upozorňuje, že pro někoho můžou způsobit vážné zdravotní potíže a velkou únavu. Pokud usínáte nebo v místnostech, kde se často pohybujete (ložnice nebo kancelář), neměl by na vás mířit žádný hrot (předvším hrot stolu) - a o kubistických obrazech nemluvě...hroty umí člověka potrápit. V době, kdy jsem se cítila jak "spráskaný pes" jsem nosila hodně prstýnky a náušnice, které byly zakončeny hrotem, přestala jsem také nosit i kříže a musím říct, že se mi dost ulevilo.

Kříže, to jsou kapitola sama pro sebe. Kdo nosí kříž, bere na sebe nemoc, bídu a utrpení, prostě doslova BERE NA SEBE KŘÍŽ s nelehkým údělem. Kříž dokáže vysát z lidí energii a poslat ji dále temným energiím.
Když si chcete něco vytetovat, zjistěte si historii daného symbolu a zeptejte se sami sebe, jak budete vnímat symbol třeba za deset let, dvacet let...kdy budete mít děti, vnoučata, kdy budete třeba s myšlením "jinde."

Spousta lidí používá nebezpečné symboly, které vůbec nezná, kolikrát mají tyto symboly energie, které se nesnesou s danou bytostí.
Neplechu také dělá to, když se například mladý pár přestěhuje do bytu po babičce - je tam spoustu starých symbolů, které mohou škodit. Pokud se lidé stěhují do bytu po někom, kdo umřel a je ten byt, dům jejich, mohou tam cokoliv měnit, věci vyhodit, nejlépe rozdat. Ovšem pokud se stěhují k babičce, která tam bydlí, nesmí tam věci předělávat k obrazu svému, to nedělá ve většině případů dobrotu.
Ovšem všude, kam se stěhujeme bychom se měli stěhovat s radostí a pokorou. Štěstí v bydlení mají ti, kteří své původní bydlení (ať bylo jakékoliv), opouštějí vyrovnaní a s láskou. Ten, kdo stále nadává na bydlení, situaci s bydlením (není kde bydlet, nejsou peníze), si to do budoucna dělá ještě horší.
Obklopujte se pozitivními věcmi, barvami, dávejte si také pozor na prostředí kolem vás, kde se dlouhodobě pohybujete, pozorujte, co je na obrazech kolem vás, kde bydlíte. Jeden úspěšný finančník měl pracovní schůzku s jednou odbornici na Feng Shui, která když přišla do kanceláře, hned si všimla kolem sebe obrazů, kde byly nahé ženy otočené zády.
Zeptala se ho, jestli má nějaké problémy se ženami...on byl překvapen, jak to může vědět, na první pohled vypadal spokojeně, ovšem po konzultaci s touto dámou si obrazy sundal. Dával jimi totiž najevo, aby se k němu ženy otáčely zády. Když si tam dal krásný obraz zamilovaného páru, do měsíce se seznámil s ženou, kterou si později vzal.

Mějte kolem sebe na obrázcích, co je vám milé, co byste si i přáli, zapojte květiny, pozitivní barvy, dejte na svoji intuici. Ty dámy, které mají problémy si najít muže by měly odstranit ze svého obydlí fotografie a obrázky žen (převládá tam ženská energie a vytlačuje tu mužskou) a u mužů je to zase naopak...vše by mělo být vyvážené...nic se nemá přehánět, ale pokud jsme obklopeni negativními obrázky, díváme se často na negativní zprávy, rozebíráme negativní věci, nosíme negativní symboly, tak ty negativní energie se nám v budoucnu ještě znásobí a pak působí destruktivně. Nenechte se zbytečně vysávat energií z předmětů kolem vás ani energických upírů. Zvyšte si pozitivní vibrace právě třeba tím okolím kolem vás. Pak si můžete ještě uklidit a zpříjemnit místo ve vaší duši. K takovým bytostem se zlo hned tak nedostane. Občas i pozitivní bytost zažije nějakou velmi negativní zkušenost, ale ta tuto bytost jen posílí a zatímco zlo zmizí, pozitivní člověk jde, o něco silnější, dál....

Važte si sami sebe a dávejte si také pozor, jak chodíte oblékaní. Móda, kdy se nosí roztrhané věci přitahuje v určité míře také dluhy, finanční problémy a ztráty. Snažte se vypadat dobře a působit dobře, uvidíte, že se lidé k vám budou chovat jinak a do svého života přitáhnete pozitivnější události...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Renata Renata | E-mail | 3. září 2012 v 23:31 | Reagovat

Ten článek,je naprosto dokonalý....nikdy nepřestávej psát beruško.Tvoje články mi dodavají energii...vždycky,když je mi smutno, jdu na tvůj blog,kde najdu všechno,co zrovna potřebuji...vše co mi dá nový elán do života.DĚKUJI,ŽE JSI ;-)

2 Renata Renata | E-mail | 3. září 2012 v 23:34 | Reagovat

********** :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama