Abrahamovy myšlenky pro lepší vztahy kolem nás

30. srpna 2012 v 13:18 |  Vše pro LEPŠÍ vztahy


Tyto Abrahamovy myšlenky, rady a moudra jsou prostě nádhera, dost mi pomohly, když jsem se cítila osamělá, když jsem měla neshody s partnerem a především sama se sebou...snad pomůžou také vám.

"Pokud vzpomínáte na vaše předchozí špatné vztahy a jimi si zdůvodňujete, proč chcete nebo potřebujete lepší vztah, shodujete se s tím, co nechcete a to, co chcete, se odkládá. Jestliže se však dokážete dostat do stavu, kdy se stále budete cítit dobře, dokonce aniž byste zažívali vztah, po němž toužíte, setkání s tím pravým partnerem je zaručené. Ve skutečnosti je dáno zákonem."

"Pokud utečete z jedné nepříjemné situace, zákon přitažlivosti vám přitáhne jinou,, z níž budete mít podobně nepříjemný pocit (a obvykle se tak stane velmi záhy). Jednoduše se nedá dostat "odtud tam." Dostat se tam, kde chcete být - tam, kde se budete cítit dobře - můžete jedině dosažením souladu mezi vaším já a Já."

"Když objevíš umění hledat a nacházet na jiných lidech pozitivní aspekty - natolik, že budeš od druhých pozitivní věci očekávat - dostanou se k tobě pouze pozitivní věci."

"Víme, že hodně vašich vztahů nebo zážitků jset si do života nepřitáhli záměrně. Většinu věcí si totiž přitahujete omylem. Proto je nutné pochopit, že dostáváte to, na co myslíte, tedy to, co chcete, nebo naopak nechcete. Neustálé přemýšlení o nežádoucích věcech k vám přitahuje tomu odpovídající zážitky - lze říci , že si o ně říkáte. To je zákon přitažlivosti."

"Vztah, který je stále dobrý, může vzniknout tehdy, když si každý z partnerů udržuje své vlastní spojení se Zdrojem (svým vyšším Já). Za tento vztah neexistuje žádná náhrada. Jednoduše neexistuej člověk, který by vás dokázal tolik milovat, aby to nahradilo absenci vašeho souladu se Zdrojem."

"Negativní vnímaní z negativních situací od lidí ve vašem okolí zesiluje vibrace problému, která se řeší."

"Pokud se soustředíte na problémy z minulosti nebo přítomnosti, brání vám to dojít k řešení v budoucnosti. Když se jen soustředíte na problémy z minulosti a přítomnosti, budete mít i problematickou budoucnost."

"Vše, čemu věnujete pozornost, má svou vibrační frekvenci. A pokud tomu věnujete pozornost delší čas, tato frekvence se aktivuje i ve vás. "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ku-li-na Ku-li-na | Web | 31. srpna 2012 v 7:47 | Reagovat

Krásný blog.

2 provasesmysly provasesmysly | 31. srpna 2012 v 11:12 | Reagovat

děkuji moc, už jsem to chtěla vzdát a přestala jsem psát, ale budu pokračovat dál :) Každá dobrá reakce mě potěší :)

3 Renata Renata | 3. září 2012 v 23:43 | Reagovat

Je úžasný [1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama