Úspěch pro mě znamená...

10. června 2012 v 13:43 | Jennifer Pastiloff |  Motivace


Jak definujete úspěch?

Před pár dny jsem seděla se svým mužem na gauči, když jsem se ho tak najednou zeptala: "Měl jsi vůbec představu, když jsi se mnou začínal randit, že budu tak úspěšná?"

Rychle jsem se plácla přes pusu. A to kvůli mnoha důvodům.

1) Jak si vůbec opovažuji říct, že jsem úspěšná? Jako "takhle úspěšná?"
2) Byla jsem vůbec kdy úspěšná? Nikdy jsem to neřekla nahlas!
3) Jak vůbec můžu být úspěšná, když se netopím v penězích?

Tak to už jsem si řekla, že mám téma na blog...

Manžel se na mě podíval a řekl: "Věděl jsem, že máš velký potenciál."

Vtipkoval, i když zase tak moc ne...

Takže v kostce: Třináct let jsem pracovala jako servírka v jedné redakční kavárně, kdy jsem se plácala v depresích a vlastní nicotnosti...v tu dobu jsem potkala svého muže. Byla jsem jiná, než dnes. Mé skutečné já bylo zahrabané pod vrstvami černých zástěr a hluboko pod prachem kavárny.

Potkali jsme se před patnácti lety. Moje první láska mi dala kopačky a já byla na zhroucení. Znovu se mi vrátily vzpomínky na smrt táty a v New Yorku, kde jsem bydlela, jsem se cítila sama a opuštěná. Tak jsem se přestěhovala do Kalifornie za mámou a ségrou, které tam odjely rok předtím. Už předtím jsme s našima žili v Kalifornii, kde jsem zkoušela nějaké kurzy herectví, mihla jsem se také v nějakém filmu, a náš přesun do New Yorku, kdy mi bylo 13, měl pro mě skoro sebevražedné následky.

Vše se ustálilo a já se zamilovala. Jenže po rozchodu s mojí první láskou mě už v NYC nic nedrželo. Takže jsem se vracela zpět do Kalifornie. S mámou jsem si přišla jako bláznivá židovka, která pendluje mezi NYC a South Jersey.

Máma tehdy pracovala ve studiu na Robertson Blvd. ve West Hollywood, který se pronajímal lidem z filmového průmyslu. Máma mi tehdy zavolala a řekla mi, že chce, abych se setkala s jedním spisovatelem: V té době randila s Neilem Diamondem. (ještě teď mám od něj koženou Harley Davidson bundu, kterou mi dal na Hannukah).

S tím spisovatelem, Robertem, jsem se potkala, vypadala jsem starší, tehdy jsem byla jen pobledlá anorektička. Robert byl milý, což pro jednadvacítku znamenalo jediné: Nuda.

Abych to zrychlila: Robert mi poslal růže, další den mi volal, jestli jsem je dostala. "Ano, dostala jsem růže a chci, abychom byli kamarádi," zněla odpověď jednadvacítky. (Fakt jsem to tak řekla?)

ZA DESET LET:

Pracuji v kavárně, když zrovna uvidím Roberta, jak vchází do dveří. Hned jsem ho poznala!!!(mám fotografickou paměť)
On říká, že si mě pamatuje ale nepamatuje si moje jméno (tak to mu tak věřím) - stejně si občas myslím, že doteď lže, stále to popírá! I když zase když se zamyslím nad jeho pamětí, tak je možné, že si mé jméno fakt nepamatoval...

Šli jsme na večeři a poté co jsme seděli v jeho autě jsem věděla, ŽE SI HO VEZMU.

Skutečně, ANO!!!

Vzala jsem si ho a teď po letech mi říká, že na mě celou dobu čekal! Takže ano, viděl potenciál! Ale v době, kdy jsem byla v depresích, bychom to spolu nezvládli. Musela jsem si vším projít, a potkat ho až poté, kdy jsem byla vyrovnaná.

Takže teď tu spolu sedíme na gauči. V našem apartmá. S mojí rukou přes ústa, která před chvíli řekla, že jsem úspěšná.

Učí nás, abychom to neříkali, nebo dokonce abychom neříkali, že jsme krásní. CO TEDA ÚSPĚCH ZNAMENÁ?

Už neosluhuji lidi a neutírám stoly. Jsem šťastná. Bavím se. Sedím vedle muže, se kterým sledujeme náš oblíbený seriál. Dostávám zaplaceno za to, co miluju. Učím jógu teprve 3 roky a tady jsem! Jsem úspěšná? PODLE MĚ ANO!!!!

Pro každého úspěch znamená něco jiného.

Jsem připravená pro úspěch. Úspěch je podle mě láska, radost, dělat to, co mě baví.

Jsem připravena na lásku.

NA CO JSTE PŘIPRAVENI VY?

Jennifer Pastiloff nedávno vystoupila v pořadu Good Morning America. Je učitelkou jógy, spisovatelkou a obhájkyní pro děti se speciálními potřebami se sídlem v Los Angeles. Pořádá motivační workshopy po celém světě. Jennifer v současné době píše knihu a má oblíbený denní blog s názvem Manifestation Station. Najděte si ji na facebooku nebo na twitteru. Jennifer má také krásné články na positivelypositive.com
Vrátit úpravy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama