Andělé strážní

10. června 2012 v 11:16
...nemají věk, nestárnou se svým svěřencem. Jedinou emocí, kterou dávají andělé najevo je láska. Andělé strážní znají a chápou naše emoce a pomáhají nám se s nimi vyrovnávat, ale sami žádné emoce nemají.
Andělé strážní všech rodinných příslušníků a přátel se navzájem znají ale nekomunikují spolu jako lidé. Výjimka z tohoto pravidla nastává, jestliže poprosíte svého anděla, aby požádal anděla strážného jiné osoby, ať na ni dává zvlášť pozor nebo jí nějak pomůže. Potom nastává komunikace automaticky. Jakmile vyslovíte prosbu, je okamžitě předána dál. Neprobíhá to tak, že by to váš anděl musel andělovi druhé osoby vyřizovat. Je to další z věcí, které jsou pro nás lidi těžko pochopitelné.

Jestliže jste v úzkých (zvlášť tehdy, kdy jste požádali o pomoc), váš anděl strážný může poslat anděla učitele, aby vám pomohl dejme tom s počítačem nebo vám poskytl trpělivost s vlastními dětmi. Andělé učitelé se vyznají úplně ve všem.

Anděl strážný vás nikdy neopouští ani na kratičký okamžik. Je u všeho, co právě děláte - bez ohledu na to, za jak intimní a soukromé to považuejete. Andělé strážní nehledí na tyto věci jako my. Váš anděl strážný vidí tělo, ale nejvíc ho zajímá světlo vaší duše. Když spíte, váš anděl strážný je s vámi A MODLÍ SE ZA VÁS.

Až váš anděl odnes vaši duši do nebe, ještě nějaký čas tam s vámi zůstane. Ale až budete v nebu nějakou dobu, váš anděl už bude od vás odcházet a zase se vracet. Až se anděl od vás odloučí, bude se modlit za vaši rodinu a za lidi, které máte rádi a kteří ještě žijí.

Někteří mají u sebe anděly předků. Ty uděluje Bůh určitým rodinám jednou provždy a tito andělé rodinu nikdy neopustí. Každá rodina ale svého anděla předků nemá. Tito andělé mají větší moc než andělé strážní. Tohoto anděla mívá některá rodina proto, že má buď celá, nebo některý její člen sehrát významnou roli ve vývoji lidstva.

(úryvek převzat z knihy Schody do nebe od Lorny Byrne)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama